W T‑Mobile mundial nie kończy się nigdy – nielimitowany internet domowy od T Mobile w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 i grą FIFA18

W T‑Mobile mundial nie kończy się nigdy – nielimitowany internet domowy od T- Mobile w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 i grą FIFA18. T‑Mobile wspiera futbolowych kibiców także po ostatnim gwizdku sędziego. Aby lepiej wykorzystać czas między piłkarskimi spotkaniami, od 21 czerwca Operator, do oferty nielimitowanego Internetu domowego dołącza konsolę Sony PlayStation 4, z grą FIFA18. Polacy dziś nie grają ? Brazylia przegrała ? Hiszpanie nie wykorzystali szansy na gola ? Z T-Mobile można zmienić wyniki gry, w najpopularniejszej grze sportowej – FIFA18 na konsoli PlayStation 4 i rozgrywać swój własny mundial tak długo, jak się zechce. Do tego korzystać z nielimitowanego Internetu domowego od T‑Mobile – bez limitów, kabli i zbędnych instalacji.
Promocja równie prosta jak kibicowanie naszym
W ramach nowej oferty klienci będą mogli wybrać pomiędzy dwoma planami taryfowymi, obejmującymi prędkość do 20 Mb/s lub do 60 Mb/s. każdy z planów – w zestawie z routerem, konsolą PlayStation 4 i grą FIFA18 – można nabyć w różnych opcjach cenowych w zależności od wybranego routera, z umową na 24 miesiące (i 36 rat). Na przykład, decydując się na ofertę w cenie 89 zł miesięcznie (20 Mb/s) lub 105 zł (60 Mb/s), za 1 zł na start otrzymujemy zestaw z PS4, grą FIFA18 i routerem ZTE MF 286. Wybierając opcję o 10 zł miesięcznie wyższą, czyli odpowiednio w cenie 99 zł miesięcznie (20 Mb/s) lub 115 zł (60 Mb/s), mamy do wyboru np. designerski router Huawei B259 oraz konsolę z grą za 1 zł na start. Dostępną prędkość można zmieniać zależnie od potrzeb raz w cyklu rozliczeniowym. Aby w ferworze emocji promocja nie umknęła żadnemu kibicowi piłkarskich potyczek, mistrzowską ofertę będzie wspierać komunikacja ATL, która rozpocznie się już jutro, 22 czerwca. Dedykowane promocji spoty telewizyjne można będzie zobaczyć od 7.07.2018 r.

źródło: T-Mobile