Najpotężniejszy zestaw wszechświata, czyli nowy MIX BOX T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu „Avengers. Koniec gry”

Najpotężniejszy zestaw wszechświata, czyli nowy MIX BOX T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu „Avengers. Koniec gry”. Nowy film Marvela „Avengers. Koniec gry” w kinach już 25 kwietnia, a od 19 kwietnia w T‑Mobile startuje nowa oferta MIX BOX: oprócz smartfonów w doskonałych cenach w zestawie znajdą się figurki Funko POP! Avengers z głównymi bohaterami superprodukcji. Kolekcjonerskie boxy – świetny pomysł na prezent. W zestawie kolekcjonerskim dostępnym w T‑Mobile można będzie otrzymać jedną z czterech zabawek przedstawiających najpopularniejsze postacie filmu Marvela: czyli Iron Mana, Kapitana Amerykę, Kapitan Marvel i Hulka. To sprawia że MIX BOXY będą bez wątpienia świetnym prezentem z okazji urodzin, Pierwszej Komunii czy Dnia Dziecka.
T‑Mobile przygotował dwa zestawy MIX BOX ze smartfonem i kolekcjonerską figurką, dostępne już za 1 zł:
– Samsung Galaxy J4+ z figurką Avengers za 1 zł w MIX 50 (nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, po 400 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 6 GB danych oraz Supernet Video)
– Nokia 1 Plus z figurką Avengers za 1 zł w MIX 30 (nielimitowane rozmowy w T‑Mobile i Heyah, po 200 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 2 GB danych)
Ofertę będzie wspierać kampania reklamowa, którą – od 20 kwietnia – będzie można zobaczyć w telewizji, a już dzień wcześniej w komunikacji online oraz na nośnikach własnych Operatora. W kinach od 25 kwietnia w dniu premiery filmu „Avengers. Koniec gry”. Telewizyjny spot reklamowy, przedpremierowo można obejrzeć tutaj. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB&tribal. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC, działania w mediach społecznościowych prowadzi VML

źródło: T-Mobile

1 komentarz

  1. Dobre połączenie z premierą filmu, fajnie to wykorzystali.

Comments are closed.