Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile

Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile. Odliczanie rozpoczęte! Niejeden i niejedna z nas niecierpliwie wyczekuje okresu wakacyjnego – czasu odpoczynku, większego luzu i elastyczności. W T‑Mobile zadbaliśmy o elastyczne rozwiązania dla klientów na wakacje i już w połowie czerwca wprowadzamy NOWY MIX z bonusem 50 % więcej internetu. W nowej ofercie MIX stawiamy na jeszcze większy pakiet Internetu, niezbędny podczas wakacyjnych wojaży. Użytkownicy nie tylko otrzymują dodatkowy bonus internetowy (czyli nawet 9 GB w ofercie MIX 50) za wyrażenie kompletu zgód marketingowych, ale również usługę Supernet Video. Dzięki tej usłudze użytkownicy – zarówno ci w drodze do pracy, na Mazury czy w domowym zaciszu – mogą oglądać filmy, seriale, mecze czy klipy muzyczne bez zużywania pakietu danych. W ramach Supernet Video dostępne są m.in. serwisy YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport HD, czy WP Pilot.
Dla każdego coś dobrego
NOWY MIX to prosta oferta dostępna w czterech wariantach comiesięcznych doładowań od 30 do 50 zł. Klienci mogą przy tym wybierać spośród szerokiej palety smartfonów już od złotówki, takich jak Samsung Galaxy J4+, LG K40 czy Nokia 4.2. Klienci poszukujący oferty z klasycznym telefonem z pewnością będą zainteresowani najtańszym wariantem oferty tylko za 20 zł. Bez względu na wysokość miesięcznego doładowania klienci korzystają z nielimitowanych rozmów w T-Mobile i Heyah oraz nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci. Liczba dostępnych darmowych minut do wszystkich sieci to – w zależności od wybranego wariantu – 200, 400 lub 600 minut. Pakiet internetowy obejmuje odpowiednio 2, 4 i 6 GB, a w przypadku wyrażenia zgód marketingowych jest on powiększany o 50 % na cały okres obowiązywania umowy. Usługa Supernet Video bez limitu danych jest dostępna dla klientów, którzy wybiorą opcję 50-złotowych doładowań. W pozostałych przypadkach koszt usługi wynosi 5 zł miesięcznie za Supernet Video DVD lub 15 zł miesięcznie za Supernet Video HD.

NOWY MIX to pięć niewątpliwych zalet, które użytkownicy docenią nie tylko w okresie wakacyjnym, ale i przez cały okres korzystania z oferty:
– nowy, atrakcyjny smartfon już od 1 zł,
– elastyczna umowa – im częstsze uzupełnianie konta, tym krótsza umowa,
– bezpieczeństwo i kontrola kosztów – klient nie wyda więcej środków, niż ma na koncie,
– proste sposoby doładowania konta – m.in kuponem, w bankomacie, przelewem bankowym, z telefonu na abonament lub przez stronę doladowania.t-mobile.pl,
– a przede wszystkim prosta i atrakcyjna oferta z dużym pakietem internetu.
Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie:
https://www.t-mobile.pl/oferta/mix/cat10028.chtml

źródło: T-Mobile