Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile

Wzorowy start roku szkolnego z T‑Mobile. Powakacyjny powrót do szkolnej ławki może przyprawić o ból głowy niejedną osobę. T‑Mobile ma jednak remedium na tę bolączkę i wie, jak ułatwić uczniom i rodzicom wrześniowy start. Już na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego ruszyła oferta „Back to school” obejmująca smartfony, tablety i laptopy w atrakcyjnych cenach z abonamentem komórkowym, internetem mobilnym oraz w ofercie MIX. Choć nie każdy uczeń i rodzic postrzega królową nauk jako swój ulubiony przedmiot, to z oceną wrześniowej oferty T‑Mobile nikt nie powinien mieć problemów – to się po prostu opłaca.

iPhone 6s 32 GB za 99 zł w abonamencie z nielimitowanym rozmowami, SMS/MMS i Internetem bez limitu danych, 50 GB internetu mobilnego z laptopem Acer Aspire A114-32 w 36 ratach po 69,99 zł/mies., czy w końcu smartfon LG K30 za złotówkę w ofercie MIX 40 – to tylko niektóre z promocji, po które warto sięgnąć jeszcze przed pierwszym wrześniowym dzwonkiem. Z taką wyprawką każdemu uczniowi i uczennicy będzie łatwiej powitać szkolne mury.
Zestawy na piątkę
Nie od dziś wiadomo, że nauka to potęgi klucz. Jednak obecnie – dzięki nowym technologiom – wiedzę zdobywamy i przyswajamy zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Wysokiej klasy sprzęt i internet od T‑Mobile z pewnością pomogą wielu osobom odnaleźć ten klucz łatwiej i szybciej.
Uczniowie z pewnością docenią możliwości, jakie dają trzy promocyjne zestawy:
– tablet Lenovo TAB E10+, Samsung Galaxy A10 w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,
– laptop Acer Aspire 1 A114-32, router Alcatel Link Zone w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,
– laptop Lenovo Yoga 520-14, router Alcatel Link Zone w ofercie z pakietem 50 GB internetu mobilnego,
MIX pierwszej klasy
Dla rodziców, którzy chcą pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi pociechami, T‑Mobile przygotował idealny MIX. Dzięki smartfonowi LG K30 za złotówkę i elastycznej ofercie MIX 40, rodzice mogą ze spokojną głową posłać młodych adeptów nauki do szkoły, mając pewność, że w każdej chwili będą mogli się z nimi skontaktować. W ofercie MIX użytkownicy mogą korzystać z nielimitowanych minut w sieci T‑Mobile i Heyah, 400 minut do pozostałych sieci, nielimitowanych SMS/MMS do wszystkich oraz 6 GB internetu (przy wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych).
Szczegółowe informacje o warunkach promocji są dostępne pod tym adresem.

źródło: T-Mobile