Zaaplikuj sobie prezent – T‑Mobile startuje z akcją Happy Fridays

Zaaplikuj sobie prezent – T‑Mobile startuje z akcją Happy Fridays. Piątek to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia, a od 18 października klienci T‑Mobile będą mieli jeszcze jeden powód, by intensywnie wyglądać piątku. Już za cztery dni startuje cotygodniowa akcja Happy Fridays, w ramach której klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie będą otrzymywać różnorodne benefity. Co trzeba zrobić, by je otrzymać? Zasada jest prosta: masz aplikację Mój T‑Mobile, masz prezent. Darmowe paczki internetu, bezpłatne usługi dodatkowe czy zniżki na smartfony i urządzenia w T‑Mobile, – to tylko niektóre z prezentów, które na wyciagnięcie ręki, a nawet na wyciągnięcie kciuka, będą mieli klienci, korzystający z aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Począwszy od 18 października, w każdy kolejny piątek, użytkownicy będą mogli aktywować w aplikacji nowe prezenty – zupełnie za darmo..
Nie tylko prezenty
Akcja Happy Fridays to jednak nie jedyny powód by sięgnąć po „Mój T‑Mobile”. Aplikacja to doskonałe narzędzie pozwalające w prosty sposób korzystać z usług T‑Mobile. W aplikacji można zarządzać wieloma numerami na tym samym koncie, kontrolować bieżące koszty dla wszystkich dodanych do konta numerów, szybko i wygodnie płacić za faktury i przeglądać ich listę z ostatnich 12 miesięcy, aktywować pakiety danych i pakiety roamingowe, czy doładowywać konto. A w piątek, nawet ten, który wypadnie trzynastego dnia miesiąca, jednym kliknięciem otrzymać kolejny prezent od T‑Mobile.
Dziecinnie proste
Instalacja aplikacji jest niemal tak prosta jak założenia akcji Happy Fridays. Aplikację „Mój T‑Mobile” – dostępną również w angielskiej wersji językowej – wystarczy pobrać ze sklepu App Store lub Google Play, a następnie zalogować się automatycznie lub poprzez wpisanie numeru telefonu i jednorazowego hasła SMS. Z aplikacji można korzystać na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOS, nie zużywając przy tym pakietu danych i nie generując dodatkowych kosztów.

źródło: T-Mobile