Spraw sobie prezent z T‑Mobile – wybierz telefon lub tablet w atrakcyjnej promocji

Spraw sobie prezent z T‑Mobile – wybierz telefon lub tablet w atrakcyjnej promocji. Świąteczna oferta zawitała właśnie do salonów i na stronę T‑Mobile. Klienci znajdą w niej zarówno usługi najwyższej jakości, jak również wiele pomysłów na prezenty, które w najbliższym czasie warto sprawić sobie i bliskim. W sklepach stacjonarnych i online klienci mogą skorzystać z doskonałej oferty z olbrzymimi przecenami urządzeń i nabyć m.in już od złotówki Samsunga Galaxy S10e i A50. Jak oferta – nomen omen – prezentuje się w szczegółach?

W tym roku operator postawił na urządzenia Samsunga i Huawei oraz znacząco obniżył ich ceny. W ofercie świątecznej można znaleźć perełki zakupowe takie jak smartfon Samsung Galaxy S10e, przeceniony z 829 zł na złotówkę. Cena obowiązuje w połączeniu z abonamentem w wysokości 149 zł miesięcznie i obejmuje również imponującą gigapaczkę 70 GB danych. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz usługę Supernet Video HD, gwarantującą streaming wideo w 13 serwisach, takich jak np. YouTube, Netflix czy Amazon Prime Video, bez zużycia podstawowego pakietu danych.

Propozycję dla siebie znajdą także osoby zainteresowane mniejszym zestawem usług. Dla nich T‑Mobile przygotował smartfon Samsung Galaxy A50, który również został objęty solidną obniżką – z 649 zł do 1 zł. W ofercie klienci znajdą również abonament z 15 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami przy abonamencie 89 zł miesięcznie.


Operator przygotował również nie lada gratkę dla klientów zainteresowanych tabletami flagowych producentów. W połączeniu z usługą internetu mogą oni zakupić np. model Samsung Galaxy Tab A10.1 w atrakcyjnej cenie obniżonej z 339 zł do 99 zł. Oferta obowiązuje razem z internetem mobilnym obejmującym paczkę 50 GB danych za 69 zł miesięcznie. Warto również zwrócić uwagę na promocję telefonu Huawei Y6 2019, którego standardowa cena 99 zł została obniżona do 1 zł w MIX 40 w ofercie z tańszym telefonem. W MIX 40 klienci mogą korzystać z nielimitowanych połączeń w sieci T‑Mobile, 400 minut poza sieć na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów oraz 4 GB danych. Przy podpisaniu zgód marketingowych użytkownik otrzymuj dodatkowe 2 GB danych. Umowa podpisywana jest na 24 doładowania (12 doładowań za 40 zł oraz kolejnych 12 za 80 zł).
Świątecznej ofercie towarzyszy ogólnopolska kampania promocyjna
Szczegóły promocji oraz oferty uwzględniające inne modele smartfonów

źródło: T-Mobile

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Manniak

Mają spójne te kampanie i mogą się nimi wyróżnić na rynku wśród ciągle powtarzających się osób i haseł jak na przykład duet śpiewający piosenke świąteczną dla Play. Oferta na święta do sprawdzenia.