Happy Fridays w T‑Mobile – 15 GB internetu do odebrania w aplikacji

Happy Fridays w T‑Mobile – 15 GB internetu do odebrania w aplikacji. Piątek, piąteczek, piątunio – kto z nas nie wyczekuje tego dnia tygodnia? Tym razem do klientów T‑Mobile piątek zawitał… już w czwartek! Cotygodniowa akcja Happy Fridays z benefitami do wykorzystania w aplikacji „Mój T‑Mobile” startuje wyjątkowo dzień wcześniej. Już dziś klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie mogą kilkoma kliknięciami aktywować darmowy pakiet aż 15 GB do wykorzystania w kraju.

Najnowszy benefit w ramach akcji Happy Fridays użytkownicy aplikacji mogą włączyć od dziś do piątku 31 stycznia do końca dnia. Osoby, które zdecydują się na zainstalowanie aplikacji, zyskają w niej nie tylko cotygodniowe prezenty od T‑Mobile, ale także wygodny sposób zarządzania usługami. Dzięki aplikacji „Mój T‑Mobile” można podpiąć wiele numerów na tym samym koncie, kontrolować wszystkie bieżące koszty dla każdego z nich oraz opłacać i przeglądać faktury.
Piątki coraz bardziej happy
Od momentu wprowadzenia Happy Fridays w T‑Mobile klienci operatora mieli okazję skorzystać już z wielu ciekawych prezentów, od zniżek na urządzenia po darmowe usługi dodatkowe. W styczniu do tego zestawu dołączyły także podarunki od partnerów biznesowych T‑Mobile, takie jak np. rabaty na Cewe Fotokalendarz od Cewe.pl. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej Happy Fridays dostępny jest pod adresem:
http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile