Darmowe 5 GB internetu dla klientów T‑Mobile

Darmowe 5 GB internetu dla klientów T‑Mobile. O tym, że w ostatnich tygodniach Polacy intensywnie korzystają z usług telekomunikacyjnych nikogo przekonywać nie trzeba. Sami tylko klienci T‑Mobile od momentu zamknięcia przez rząd szkół i galerii handlowych aktywowali ponad 650 tysięcy darmowych pakietów danych. W najbliższy piątek będą mogli zrobić to ponownie. Od jutra do niedzieli w aplikacji Mój T‑Mobile będą nich czekać paczki z 5 GB darmowego internetu.


Z kolejnego pakietu danych dostępnego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays mogą skorzystać klienci indywidualni T‑Mobile – zarówno ci, którzy posiadają abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na kartę. Dzięki temu będą mogli jeszcze lepiej i swobodniej korzystać z zasobów internetu – czy to w ramach pracy na tzw. home office, czy też do relaksu, nadrabiając filmowe i serialowe zaległości.
Jak aktywować pakiet?
Klienci zainteresowani dodatkowymi gigabajtami mogą aktywować je w aplikacji Mój T‑Mobile. Opcja ta będzie dostępna od piątku 27 marca do niedzieli 29 marca (do końca dnia). Od momentu zlecenia aktywacji użytkownicy w ciągu 72 godzin otrzymają potwierdzenie przyznania paczki. Kiedy pakiet będzie już na koncie, klienci ofert na kartę i MIX mogą korzystać z dodatkowego limitu danych przez 7 dni, zaś w przypadku abonentów paczka ważna jest do dnia wystawienia najbliższej faktury.
Więcej informacji o akcji można znaleźć na:
http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays

źródło: T-Mobile

[ to, niestety kolejna odsłona promocji, z której nie mogą skorzystać abonamentowi klienci taryfy T-Data. Produkt, oczywiście jest w aplikacji polecany do uruchomienia, lecz próba uruchomienia kończy się niepowodzeniem, zaś aplikacja pyta o wprowadzenie innego numeru abonamentowego klienta – dop. red. ]