Milion klientów z paczkami danych od T‑Mobile i kolejne 10 GB do odebrania

Milion klientów z paczkami danych od T‑Mobile i kolejne 10 GB do odebrania. Milion klientów nie może się mylić. Właśnie tyle osób skorzystało już z darmowych paczek gigabajtów, które T‑Mobile co tydzień udostępnia swoim klientom, aby społeczna kwarantanna stała się bardziej znośna. A już za chwilę klientów, którzy sięgają po prezenty od T‑Mobile, z pewnością będzie znacznie więcej. Od jutra w aplikacji Mój T‑Mobile będzie można aktywować kolejną bezpłatną paczkę danych – tym razem aż 10 GB! Za oknem dni coraz dłuższe, a i czas, który spędzamy przed ekranami komputerów i smartfonów w okresie społecznej kwarantanny, wciąż się wydłuża. T‑Mobile swoimi kolejnymi działaniami nie tylko podkreśla: „Jesteśmy dla Ciebie”, ale też wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Tym razem operator przygotował dla nich bezpłatną paczkę danych – 10 GB, które standardowo od piątku można aktywować w aplikacji Mój T‑Mobile. Z bonusowych gigabajtów mogą skorzystać klienci indywidualni T‑Mobile – zarówno posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na kartę.
Prosta aktywacja
Użytkownicy zainteresowani bezpłatnymi gigabajtami mogą aktywować je w aplikacji Mój T‑Mobile. Opcja darmowych 10 GB będzie dostępna od piątku 3 kwietnia do niedzieli 5 kwietnia (do końca dnia). Po zleceniu aktywacji tego pakietu użytkownicy w ciągu 72 godzin otrzymają potwierdzenie. Klienci ofert na kartę i MIX mogą korzystać z dodatkowego limitu danych przez 7 dni, zaś w przypadku abonentów paczka ważna jest dużo dłużej – tym razem nie do wystawienia najbliższej faktury, ale także przez cały kolejny cykl rozliczeniowy.
Szczegółowe informacje o Happy Fridays są dostępne na stronie:
http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.
O innych akcjach specjalnych i ofertach T‑Mobile można poczytać również w zakładce „Jesteśmy dla Ciebie” na stronie operatora.

źródło: T-Mobile