Nowy, udoskonalony sprzęt do Domowego Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie i Plusie

Nowy, udoskonalony sprzęt do Domowego Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie i Plusie. Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają nowy, udoskonalony technicznie sprzęt do Domowego Internetu LTE: modem zewnętrzny ODU-200 i router Wi-Fi IDU-200, które pozwalają na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s. Sprzęt jest dostępny w ofercie od dziś.
Domowy Internet LTE
Unikatowość zestawu do Domowego Internetu LTE, składającego się z zewnętrznego modemu LTE i routera Wi-Fi, polega na optymalizacji zasięgu i siły sygnału poprzez eliminację tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Dzięki temu rozwiązaniu oraz możliwości montażu modemu LTE na zewnątrz budynku (np. na dachu, balkonie), mieszkając nawet na granicy zasięgu sieci, wszyscy domownicy mogą cieszyć się superszybkim Internetem LTE o najwyższych parametrach.
Co nowego ? Najbardziej istotne zmiany wprowadzone w nowym sprzęcie:
– obsługa większej liczby wspieranych częstotliwości LTE, sprzęt nowej generacji umożliwia pracę w LTE 800 MHz i 1800 MHz,
– obsługa LTE Cat. 4, zwiększenie maksymalnej prędkości pobierania danych do 150 Mb/s, a wysyłania danych do 50 Mb/s,
– usprawniona, szybsza praca routera Wi-Fi (obsługuje Wi-Fi b/g/n oraz Wi-Fi ac),
– możliwość wymiany karty SIM, co znacznie usprawni ewentualną procedurę serwisowania sprzętu,
– zastosowanie specjalnej karty SIM cechującej się zwiększoną odpornością na trudne warunki atmosferyczne (niskie i wysokie temperatury, duże wahania temperatur)
Czytaj dalej …

( źródło: Plus / CP )