Plush na Kartę – najtańsza na rynku oferta prepaid dla przenoszących numer !

Plush na Kartę – najtańsza na rynku oferta prepaid dla przenoszących numer !
“Bez konsekwencji” za 14,50 zł ! To oferta Plusha dla przenoszących numer, a w niej:
– wielki pakiet internetowy, bo aż 10 GB,
– Facebook za free, czyli bez żadnych ograniczeń,
– oraz rozmowy i SMSy bez limitu na komórki!
“Każdy sprytny użytkownik ofert na kartę z pewnością zauważy, że oferta Plusha wyróżnia się bardzo atrakcyjną średnią ceną gigabajta danych. W Plushu średnia cena za 1 GB z podstawowego pakietu wynosi 2,9 zł. Natomiast w najnowszej „fioletowej” ofercie jeden GB z pakietu danych kosztuje 4,16 zł, a w “pomarańczowej” ofercie, dla przenoszących numer na kartę – jest to 4,33 zł za jeden GB pakietu. Dodatkowo, w tej cenie, w Plushu otrzymujemy Internet mobilny, który według Raportu z Badań Jakości Usług Telefonii Mobilnej, przygotowanego dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest najszybszym w Polsce.” – mówi  Karolina Walo, Kierownik Zespołu Oferty Prepaid w sieci Plus i jak dodaje – “Ostatnio promowane są oferty dla przenoszących numer, z usługami prepaid, a Plush specjalnie dla nich ma aż 50% rabatu na swoje zestawy usług.”
Plush na Kartę
To prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Do wyboru są:
– Oferta kompleksowa, zawierająca aż 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 14,50 przez 3 miesiace dla przenoszących numer, a następnie 29 zł na 30 dni.
– Pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 9,50 zł przez 3 miesiace dla przenoszących numer, a następnie 19 zł na 30 dni.
– Najtańszy zestaw z pakietem internetowym 3 GB i SMS-ami bez limitu już za 7,50 zł przez 3 miesiace dla przenoszących numer, a następnie 15 zł na 30 dni.
Ofertę dla przenoszący numer do Plusha wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć na: https://www.youtube.com/watch?v=NaOEaru90oY
Przygotowane też zostały darmowe startery Plush na Kartę, które można będzie zamówić na www.plushbezlimitu.pl. W ramach konkursu do wyboru jest jeden z dwóch starterów, a klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter. Akcja potrwa do 12 czerwca lub do wyczerpania zapasów starterów. Więcej informacji na www.plushbezlimitu.pl
Regulamin konkursu tutaj

( źródło: Plus )