Gramy o Bahamy ! w Plusie

Gramy o Bahamy !  Uwaga! Tego jeszcze nie było! Już za 12 dni startuje konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka śladami Angry Birds, czyli… na Bahamy! Mogą w nim wziąć udział użytkownicy ofert prepaid w sieci Plus, którzy skorzystają z najnowszej promocji „Wściekłe 5 GB” i wykonają na Instagramie zadanie konkursowe związane z Angry Birds. Od poniedziałku dostępna jest w Plusie promocja, w której klienci usług JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę mogą otrzymać bonus 5 GB do wykorzystania przez 30 dni, a już niedługo ruszy specjalny konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd na Bahamy! Konkurs „Gramy o Bahamy” startuje 1 czerwca i aby wziąć w nim udział, wystarczy:
– włączyć pakiet Wściekłe 5 GB zgodnie z instrukcjami na www.plus.pl,
– pobrać na swoje urządzenie aplikacje Boomerang i Instagram (jeśli jeszcze ich nie ma ;),
– wejść na stronę gramyobahamy.pl lub na Facebooka albo Instagram Plusa i zobaczyć aktualną animację z Angry Birds, a następnie nagrać pasujący do niej „boomerang”, nagrany „boomerang” udostępnić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć go hasztagiem #gramyobahamy.
Konkurs potrwa do 1 lipca. Co tydzień do wygrania będzie pasujące na każdy telefon rozciągliwe etui z Angry Birds, a nagrodą główną jest wycieczka na wyspy Bahamy

( źródło: Plus )