Orzeźwij się z Fantą i Sprite – zgarnij 2 zł lub 1 GB za nakrętkę

Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play poinformował na blogu: ” Orzeźwij się z Fantą i Sprite – zgarnij 2 zł lub 1 GB za nakrętkę. Po raz kolejny wracamy z bardzo lubianą przez Was wakacyjną promocją 😉 Nic dziwnego, możecie przez nią upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W sklepach znajdziecie już napoje Fanta i Sprite w promocyjnych opakowaniach. Co w nich fajnego? Pod zakrętkami nadrukowaliśmy kody, które możecie wpisać na specjalnie przygotowanej przez nas stronie kodorzezwienia.pl. A za kody przyznajemy nagrody! Tak patrzę na poprzednie lata i widzę, że z roku na rok promocja jest coraz lepsza 😉 W tej edycji czeka na Was do wyboru:
– darmowy starter z łącznie 3 zł do wydania
– zwrot 5 zł w formie doładowania za zakup nowego startera w ciągu 7 dni od aktywacji (jeden nowy starter, jedno doładowanie)
– doładowanie 2 zł dla obecnych numerów
– i uwaga hit … aż 1 GB danych
Bonusy docierają na konto błyskawicznie, ale najpóźniej w ciągu 24 godzin i są ważne 30 dni (a pakiet 1 GB w ofercie Mini Max jest ważny do końca miesiąca kalendarzowego). Dla jednego numeru możecie w ciągu miesiąca wykorzystać maksymalnie 8 kodów z nakrętek.[…] Jeśli wybierzecie doładowanie 2 zł lub 1 GB danych możecie wziąć też udział w loterii, w której codziennie losujemy konsolę Sony PlayStation 4 wraz z grą Uncharted 4: Kres Złodzieja. Łatwo więc policzyć, że do rozdania mamy aż 184 konsole! A do kiedy trwa promocja? Kody możecie wpisywać na stronie do końca roku, czyli do 31 grudnia 2016

( źródło: blogplay.pl )