LTE Plus Advanced – nowy standard mobilnego Internetu w Polsce !

LTE Plus Advanced – nowy standard mobilnego Internetu w Polsce ! Teraz dwa razy więcej GB w nowych ofertach Plusa !  Szybszy Internet, lepsza jakość i zwiększona pojemność – to najważniejsze korzyści dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy mogą już korzystać z Internetu LTE Plus Advanced z prędkością nawet do 300 Mb/s. Ten super Internet jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert: abonamentowej, internetowej, mixie oraz SOHO. Jednocześnie klienci otrzymują “2 x WIĘCEJ GB” szybkiego i stabilnego Internetu LTE Plus. Grupa Cyfrowy Polsat jako lider technologii LTE ma obecnie największy zasięg superszybkiego Internetu LTE Plus. Co więcej, wprowadza w Polsce kolejny nowy standard mobilnego Internetu – Internet LTE Plus Advanced. Jest to możliwe dzięki agregacji dwóch nośnych po 20 MHz w standardzie LTE FDD, działających w pasmach 1800 oraz 2600 MHz.
Internet LTE Plus Advanced to przede wszystkim:
– Szybkość Internetu do 300 Mb/s – dzięki agregacji pasm zwiększona została maksymalna prędkość przesyłu danych.
– Stabilność sieci – co oznacza lepszą jakość Internetu dla obecnych klientów.
– Większa pojemność sieci – oznacza to możliwość komfortowego korzystania z sieci przez większą liczbę użytkowników.
Internet LTE Plus Advanced jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert na smartfonie, laptopie, routerze, a co więcej w nowych ofertach Plusa jest dwa razy więcej Internetu, bowiem dwukrotnie powiększone zostały pakiety GB we wszystkich ofertach głosowych, a w ofercie Internetu nadal pozostaje LTE bez limitu danych !
Promocja “2 x WIĘCEJ GB” dostępna jest w ramach ofert głosowych: JA+ Abonament, JA+ Rodzina, oraz JA+ Moja Firma już od 23 sierpnia, a w JA+ Mix od 1 września.
Klient otrzymuje dwa razy większe pakiety internetowe przez całą długość kontraktu we wszystkich poziomach zobowiązań:
– W JA+ Abonament to teraz 4 GB w abonamencie za 29,99 zł miesięcznie, 10 GB za 49,99 zł miesięcznie i 20 GB za 69,99 zł.
– W JA+ Rodzina klienci zyskają 20 GB w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie, 40 GB za 99,99 zł i aż 60 GB do podziału w abonamencie 129,99 zł.
– W JA+ Mix w zależności od poziomu deklarowanego doładowania miesięcznego otrzymamy 2 GB dla doładowania 30 zł, 4 GB dla doładowania 40 zł, 6 GB dla doładowania 50 zł i 8 GB dla doładowania 60 zł.
– W JA+ Moja Firma to 4 GB, 10 GB, 14 GB i 20 GB w abonamentach odpowiednio za 29 zł, 39 zł, 59 zł i 79 zł netto miesięcznie, a dodatkowo promowana będzie Usługa Prawnik, czyli usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.
W ofercie Internetu Plusa i Cyfrowego Polsatu podwojony pakiet danych dotyczy najniższego abonamentu i jest dostępny po okazaniu legitymacji studenckiej lub uczniowskiej, bowiem od 23 sierpnia po raz kolejny wprowadzona zostaje promocja Internetu LTE dla studentów:
– Abonament za 29,99 zł.
– Dwa razy więcej Internetu w podstawowym pakiecie danych – 40 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach, a w sklepie internetowym to nawet 60 GB!
– Oferta dostępna w wersji Tylko SIM lub z ratami za sprzęt.
– Trzy miesiące abonamentu za darmo dla klientów zmieniających operatora.
W ramach oferty internetowej na abonament w Plusie oraz Cyfrowym Polsacie podstawową promocją pozostaje usługa LTE bez limitu danych. LTE Plus Advanced jest obecnie dostępne w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, obejmując swym zasięgiem około 2 milionów Polaków. Aby móc korzystać z LTE Plus Advanced należy dysponować sprzętem pozwalającym na agregację pasm – klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadają już ponad 125 tysięcy tego typu urządzeń, a w ofercie dostępne są 24 urządzenia LTE kat. 6 obsługujące technologię LTE Advanced: 19 smartfonów, 3 routery i 2 tablety
Prezentacja, związana z ofertą tutaj

( źródło: Plus )