20 Urodziny Plusa !

Prezenty o wartości prawie 14 tysięcy złotych każdy dla pierwszych klientów Plusa !  Plus obchodzi 20 urodziny ! Z tej okazji przygotował dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych! W ramach podziękowań za wspólne 20 lat klienci, którzy są w sieci Plus od pierwszego dnia jej działalności otrzymają smartfony, laptopy, tablety, telewizory wraz z usługami dostępnymi w ramach Programu smartDOM. Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 r. otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat wyjątkowe prezenty, odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora. Zestaw prezentowy od Plusa to komplet wszystkich  usług i sprzętów dostępnych w ramach Programu smartDOM i zawiera:
– Pakiet „Smartfon”: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z ofertyoperatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMSami i MMSami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
– Pakiet „Internet”: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50″(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danychwraz pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
– Pakiet “Telewizja Cyfrowego Polsatu”: pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
– Pakiet  “Prąd od Plusa”: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
– Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.
W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1.10.1996 r. nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o wyjątkowym prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia

źródło: Plus