ZTE Blade V7 Lite – oto Papilarna Rewolucja

ZTE Blade V7 Lite – oto Papilarna Rewolucja. 1 października wystartowała kampania ZTE pod hasłem: “ Papilarna Rewolucja”. Zdjęcia uśmiechniętej Omeny Mensah, promującej smartfon ZTE Blade V7 Lite można już od soboty zobaczyć na bilboardach, metroboardach, citylightach, w Internecie a także w prasie. ZTE BLADE V7 LITE, to smartfon mający cechy aparatu klasy premium, ale przystępny cenowo w myśl podstawowego wyróżnika produktów ZTE, czyli “AFFORDABLE PREMIUM”. Na tle konkurencji ZTE BLADE V7 LITE wyróżnia bardzo intuicyjny czytnik odcisków palca umożliwiający w 0,3 sekundy odblokowanie ekranu, jak również sterowanie dotykiem, blokowanie aplikacji oraz ochronę prywatności. Do każdej aplikacji użytkownik może przypisać inny odcisk palca co ułatwi mu szybki dostęp do ulubionych gier, muzyki, poczty czy profili w social mediach. Dlatego ze względu na tak zaawansowane możliwości tego telefonu, papilarna rewolucja stała się hasłem przewodnim kampanii promującej ZTE BLADE V7 LITE. “Jestem absolutną fanką technologii a szczególnie funkcjonalności, które w szybki i bezpieczny sposób ułatwiają kontakt z rodziną, przyjaciółmi a także otoczeniem biznesowym. Od pierwszej chwili polubiłam ten smartfon, ponieważ przede wszystkim jest bardzo ładny i funkcjonalny, na przykład dzięki wbudowaniu przedniej lampy LED mogę zrobić idealne selfie nawet gdy na dworze jest ciemno, ponuro czy pada deszcz. Wg mnie na szczególną uwagę zasługuje czytnik linii papilarnych, pozwalający błyskawicznie odblokować telefon a także zaszyfrować i ukryć wybrane pliki, wiadomości albo prywatne zdjęcia. Świetna jest też funkcja przypisania dowolnej aplikacji do konkretnego palca. To jest właśnie papilarna rewolucja” – powiedziała Omenaa Mensah, ambasadorka ZTE BLADE V7 LITE. Kampania ZTE prowadzona będzie przez 3 miesiące przy wykorzystaniu mediów szeroko zasięgowych uwzględniając przy tym nośniki outdoorowe, działania na platformie digital i w social media. Wideo z realizacji kampanii można już zobaczyć na kanale YouTube ZTE Poland:
https://youtu.be/Kh_FfWHEtwA
natomiast test telefonu ZTE V7 Lite nagrany przez Omenę dla Technikalia TV można zobaczyć na: https://www.youtube.com/watch?v=XGcuTsk9U1Y
Smartfon ZTE V7 Lite jest dostępny m.in w sieci Plus i w Euro RTV AGD w cenie detalicznej w zależności od wariantu od 699 zł.
Więcej na stronach: http://pl.ztedevice.com/

źródło: ZTE