Samsung inwestuje w Łodzi i otwiera Samsung Brand Store w Porcie Łódź

Samsung inwestuje w Łodzi i otwiera Samsung Brand Store w Porcie Łódź. Samsung stawia na Łódź. Nowy Samsung Brand Store został otwarty 6 października br. w  Centrum Handlowym Port Łodź. To już drugi flagowy salon marki w tym mieście. Każdy odwiedzający nowy Samsung Brand Store w dniu otwarcia mógł skorzystać ze specjalnych ofert na zakup produktów i akcesoriów. Odwiedzający nowy flagowy salon marki Samsung w Porcie Łódź, mogą poznać, przetestować i wybrać najbardziej odpowiedni dla nich sprzęt, m.in. najnowsze modele smartfonów, z Samsung Galaxy S7 i S7 edge na czele, nowoczesne i zachwycające designem telewizory SUHD z technologią Quantum Dot, inteligentne zegarki Gear S2 czy zakrzywione soundbary zapewniające świetne brzmienie i wyjątkowy wygląd. Sprzęt AGD jest prezentowany w doskonale zaprojektowanej zabudowie kuchennej, przygotowanej dla marki Samsung na specjalne zlecenie przez firmę Rust.
Nowy salon firmy Samsung Brand Store w Łodzi znajduje się w Centrum Handlowym Port Łódź, przy ulicy Pabianickiej 245. Z okazji jego otwarcia, dla wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalne oferty specjalne, m.in.:
– promocje na zakup telewizorów powyżej 55 cali;
– pralki i lodówki w specjalnych cenach dla wybranych modeli;
– upusty cenowe na wybrane modele smartfonów;
– 20% rabatu na wszystkie akcesoria do telefonów i tabletów;
– raty 0% na cały asortyment.
Firma Samsung ponownie zainwestowała w Łodzi, ponieważ dostrzega stale rosnące zainteresowanie nowymi technologiami. Każdy klient, który odwiedzi nowy Samsung Brand Store może skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, ale również samodzielnie zapoznawać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez Samsung, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie. – Samsung Brand Store w Porcie Łódź to już nasz drugi punkt na łódzkiej mapie nowych technologii, na który czekali fani naszej marki. Odpowiadając na ich potrzeby oddajemy do ich dyspozycji blisko 120-metrowy salon, w którym oprócz flagowych urządzeń mobilnych i najnowszych modeli telewizorów, odwiedzający mogą również poznać zalety naszego doskonałego sprzętu AGD. Kolejny salon w Łodzi to dowód na to, że Samsung dostrzega zapotrzebowanie rynku na nowe technologie i wychodzi mu naprzeciw – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska. To kolejna inwestycja firmy Samsung w Łodzi. Od 2014 roku w Centrum Handlowym Manufaktura działa Samsung Brand Store

źródło: Samsung