Mocne zakończenie roku w myPhone – nowe smartfony Hammer nadchodzą !

Mocne zakończenie roku w myPhone – nowe smartfony Hammer nadchodzą ! Nieopodal Twierdzy Modlin, 6 października 2016 roku, odbyła się konferencja prasowa  myPhone – Hammer. Event poświęcony był prezentacji firmy i jej aktualnej oferty oraz nowościom, jakie pojawią się w linii pancernych Hammerów – urządzeń o mocnej budowie, odpornych na kurz, wodę, wstrząsy i piasek.
Wydarzenie składało się z 2 części:
– Pierwsza z nich, gra integracyjna – pozwoliła na przetestowanie nowych urządzeń w trudnych warunkach, w tym najnowszego Hammera AXE M LTE. Podczas wspólnej zabawy goście nie tylko sprawdzili zasięg odbiornika GPS nowego AXE’a, żywotność baterii podczas maksymalnego obciążenia oraz jego wytrzymałość. Aby ukończyć wszystkie  etapy rywalizacji każdy z uczestników musiał wykazać się wiedzą na temat samej marki.
– W części drugiej zaproszeni goście udali się do sali konferencyjnej, gdzie rozpoczęła się oficjalna część wydarzenia. Firma myPhone zaprezentowała aktualną ofertę telefonów i smartfonów oraz przedstawiła nowości, mające pojawić się na rynku jeszcze do końca bieżącego roku. Największym zainteresowaniem cieszyły się najnowsze produkty z linii odpornych smartfonów: Hammer AXE M LTE i Iron 2 oraz dwie nadchodzące premiery: niezwykle wydajny Hammer Energy i zapowiadany przez firmę flagowiec – Hammer AXE PRO. Zaproszeni goście mogli obejrzeć wskazane modele i sprawdzić ich parametry techniczne

źródło: MyPhone