25 listopada: “Czarny piątek” również w T-Mobile

Najczarniejszy piątek w tym roku. Choć w listopadzie ciemno robi się już przed godz. 17, to jeden dzień jest wyjątkowo czarny… i nadejdzie już 25.11 ! Czarny Piątek, czyli popularny na całym świecie dzień największych wyprzedaży, zawita także do T-Mobile. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was coś extra. Nieważne czy poszukujecie nowego telefonu, czy wyjątkowych prezentów dla swoich bliskich,w Smartfonerii mamy dla Was nie jedną, nie dwie, ale trzy fantastyczne promocje:
– Tylko 1 zł na start czyli taniej o 198 złotych popularny smartfon Samsung Galaxy S6! Taka cena dotyczy oferty dedykowanej Supernet T2 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i nieograniczonym Internetem (99,95 zł/mies.)
– HTC Desire 825 za 1 zł na start, tańszy o 218 zł, w ofercie Supernet T2 z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i 5G Internetu ( 69,95 zł/mies. )
– Tablet Lenovo TAB 3 8″, do kupienia o198 zł taniej, a do tego router Huawei CarFi gratis – wszystko w ofercie Internetu mobilnego Comfort 30 GB ( 39,99 zł/mies. )
Kwotę, którą oszczędzicie nabywając urządzenia w Czarny Piątek, możecie przeznaczyć na inne przyjemności, takie jak masaż dla dwóch osób, miecz świetlny albo przejażdżkę monster truckiem 😉
Wszystkie powyższe oferty dotyczą umowy zawieranej na 24 miesiące. Pamiętajcie, że wraz z Supernetem w ofercie T2 otrzymujecie nie tylko prawdziwy no limit na usługi głosowe, SMS/MMS i Internet skrojony do potrzeb ( od 5GB aż do pakietu bez limitu danych ), ale także mnóstwo popularnych aplikacji mobilnych (w tym Facebook, Tidal i WhatsApp), których użycie nie powoduje zużycia pakietu danych. Akcja będzie wspierana komunikacją online w social mediach oraz kampanią SMS/MMS. Ale dla pewności ustawcie sobie przypomnienia, ponieważ oferta ważna będzie tylko 25 listopada – w sklepach T-Mobile i na www.t-mobile.pl

źródło: T-Mobile