Teraz w PLAY NOW najlepsze filmy i kultowe seriale HBO !

Warszawa, 6 grudnia 2016 roku. Teraz w PLAY NOW najlepsze filmy i kultowe seriale HBO ! Już od 7 grudnia 2016, w telewizji PLAY NOW możesz oglądać kanały HBO, HBO2 i HBO3 oraz filmy i seriale z biblioteki HBO. Na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu – bez pomniejszania Twojego pakietu danych w PLAY.
W cenie jednego biletu do kina masz dostęp do:
– ponad 700 filmów, w tym najnowszych hitów filmowych, takich jak: “Pitbull. Nowe porządki”, “Creed: Narodziny Legendy”, “Pakt z diabłem”, “Praktykant”, “Chemia”
– ponad 120 seriali, a wśród nich całe sezony uwielbianych przez widzów produkcji: “Gra o tron”, “Westworld”, “Młody papież”, “Zakazane imperium”, “Rodzina Soprano”, “Dziewczyny”, “Czysta krew”, “Prawo ulicy”, czy polskie produkcje HBO: “Wataha” i “Pakt”
– 90 filmów rocznie ze studiów Disney i Disney/Pixar, wytwórni Marvel oraz od Lucas Film, które ucieszą zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wśród nich największe kinowe hity Disneya jak: “Kraina Lodu” czy “Alicja po drugiej stronie lustra”, obsypany nagrodami “W głowie się nie mieści” od Pixara, “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i inne produkcje Marvela oraz kultowe “Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy” od Lucas Film
– kilkadziesiąt najwyższej klasy dokumentów opowiadających o problemach współczesnego świata i poruszających kontrowersyjne tematy, w tym filmy wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych festiwalach, m.in. “Nadejdą lepsze czasy” i najnowsza koprodukcja dokumentalna HBO Europe – “Komunia”
– kilkadziesiąt godzin nowych propozycji co tydzień
– w sumie ponad 3500 godzin najlepszej filmowej rozrywki zawsze pod ręką
Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać !
Jeśli masz podstawowy pakiet PLAY NOW w swojej ofercie, możesz wypróbować pakiety HBO przez miesiąc w prezencie ! Później miesięczna opłata za usługę wyniesie tylko 25 zł. Z pakietu HBO, podobnie jak z innych pakietów dodatkowych PLAY NOW, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
Pierwsze 3 miesiące pakietu HBO w prezencie !
Dla tych, którzy chcą mieć stały dostęp do najlepszych filmów i seriali HBO na dłużej przygotowaliśmy ofertę specjalną! Wybierając jedną z ofert abonamentowych Formuła Solo/Duet/Rodzina z TV i HBO lub Play Internet z TV i HBO, zyskujesz prezent w postaci trzech miesięcy pakietu HBO. Później za pakiet HBO będziesz płacić promocyjną cenę 20 zł miesięcznie.
Jak skorzystać z HBO w PLAY NOW ?
1. Wystarczy otworzyć aplikację PLAY NOW lub stronę playnow.pl, wybrać sekcję Pakiety, a tam pakiet: “Kanały HBO” i “Biblioteka HBO”
2. Pakiety możesz także włączyć w Play24 w sekcji Pakiety dodatkowe/Telewizja lub poprosić o pomoc konsultanta w salonie Play
3. Zaraz po zatwierdzeniu procesu aktywacji możesz oglądać kanały, filmy i seriale HBO w aplikacji PLAY NOW na smartfonie lub tablecie, albo na komputerze na playnow.pl
Dostęp do biblioteki HBO możesz mieć zarówno przez serwis PLAY NOW lub oglądać bezpośrednio w serwisie internetowym lub w aplikacji HBO GO na smartfonie, tablecie lub telewizorze Smart TV.
Lubisz oglądać na większym ekranie ? Warto zaopatrzyć się w urządzenie Google Chromecast, dzięki któremu zawartość aplikacji PLAY NOW, HBO GO i innych serwisów wideo możesz oglądać również na telewizorze. Google Chromecast jest dostępny w ofertach PLAY za 10 zł miesięcznie. Aplikację HBO GO znajdziesz na telewizorach Samsung i LG , co pozwala komfortowo oglądać na dużym ekranie.
HBO w PLAY – dlaczego warto ?
– komfort oglądania bez reklam
– swobodnie, do woli, gdziekolwiek jesteś – bo oglądając w PLAY NOW nie pomniejszasz swojego pakietu danych w PLAY
– filmy i seriale w dwóch serwisach: PLAY NOW i HBO GO
– 3 miesiące w prezencie lub możliwość rezygnacji w dowolnym momencie
– banalnie prosta aktywacja – wybierasz pakiet i kilka kliknięć później masz dostęp do kanałów i całej biblioteki

źródło: Play