Zarejestruj lub przenieś numer do T-Mobile na kartę i odbierz gadżety rebelianta

Rebelia opanowuje T-Mobile ! Zarejestruj lub przenieś numer do T-Mobile na kartę i odbierz gadżety rebelianta. Jak wiecie, do 1 lutego 2017 roku każdy numer na kartę musi zostać zarejestrowany u operatora – inaczej przestanie działać. Czasu coraz mniej, a nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Jest dużo powodów, aby zarejestrować numer akurat w T-Mobile na kartę. Czekają bonusy, z których można korzystać dłużej, niż 30 dni. To, między innymi, podwojone doładowania konta, gratisowe paczki 10 GB Internetu, co miesiąc nawet przez rok po każdym doładowaniu min. 25 zł, do tego bezpłatne rozmowy i SMS-y do wszystkich w sieci, najlepsza oferta dla przenoszących numer oraz zasięg LTE w najlepszej sieci. Dodatkowo możecie wziąć udział w Superloterii T-Mobile i wygrać nowoczesne smartfony, tablet, telewizory, a nawet BMW serii 3 ! Ci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile na kartę dodatkowo otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y do wszystkich sieci oraz nielimitowany Internet (przez 3 pełne cykle a potem 10GB) za 25 zł/msc – to oferta której nie ma nikt ! Ale TAKIEGO bonusu nie znajdziecie nigdzie indziej. Teraz rejestrujący numer na kartę w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka otrzymają unikalne, licencjonowane gadżety z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, czyli pierwszego spin-offu kultowej sagi Star Wars, które przydadzą się każdemu rebeliantowi – uniwersalny case na telefon, naklejki i brelok.
Zestaw rebelianta można zgarnąć:
– przenosząc numer do T-Mobile na kartę od innego operatora
– rejestrując numer na kartę wraz z doładowaniem za min. 5 zł
– rejestrując numer na kartę i wyrażając trzy zgody na komunikację marketingową (Marketing T-Mobile, transmisja danych T-Mobile, transmisja danych Partnerzy)
Promocja trwa od 19 do 29 grudnia (lub wyczerpania zapasów). O promocji, po którą zapraszamy do naszych salonów, będziemy informować w kanałach społecznościowych oraz SMS-ami

źródło: T-Mobile