Ericsson na targach CES 2017: zmiany jakie technologia 5G wprowadzi do naszego życia i pracy

Ericsson na targach CES 2017: zmiany jakie technologia 5G wprowadzi do naszego życia i pracy.
– Ericsson pokazuje, jak technologia 5G będzie wspierać wydajność przemysłu, inteligentne miasta przyszłości oraz nowe sposoby w korzystaniu z rozrywki
– Uczestnicy targów doświadczą, w jaki sposób środowisko 5G umożliwi stosowanie innowacji w nowych przypadkach zastosowania technologii, oraz w modelach biznesowych wykorzystujących 5G – wszystko to na stoisku Ericsson w Las Vegas Convention Center w trakcie targów CES.
– Wpływ technologii 5G na kluczowe gałęzie przemysłu to temat spotkania SuperSession z udziałem Ulfa Ewaldssona (Chief Strategy, Technology Officer, Ericsson) oraz partnerów z firm SK Telecom i BMW.
Ericsson połączy ze sobą temat najnowszych osiągnięć technologicznych oraz ich zależność od infrastruktury, w trakcie największych targów elektroniki konsumenckiej, CES 2017, odbywających się w Las Vegas, w dniach 5-8 stycznia 2017. Obecność firmy na targach odbywa się pod hasłem „Making 5G a Reality”. Ericsson pokaże uczestnikom targów, jak współpracują ze sobą sieci, media i technologie IT, ułatwiając nasze codzienne życie i pracę. Ulf Ewaldsson, Chief Strategy and Technology Officer, Ericsson, powiedział: “Innowację mierzy się tym, jak wiele osób może ją dzielić, wykorzystywać i doświadczać. Dzięki naszej długiej i bogatej historii w dziedzinie łączenia ludzi, doskonale znamy działania na styku innowacji i doświadczeń. CES to zawsze doskonałe miejsce do prezentacji innowacji, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się najnowszą technologią w dziedzinie łączności, 5G, razem z partnerami i klientami.”
Czytaj dalej …

źródło: Ericsson