Internet LTE Plus aż 6 miesięcy bez opłat !

Wielkie odliczanie do lata w Cyfrowym Polsacie i Plusie ! Internet LTE Plus aż 6 miesięcy bez opłat !  Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają wielkie odliczanie do lata. Od dziś klienci mogą skorzystać z promocji, dzięki której zyskają aż 6 miesięcy Internetu LTE Plus bez opłat! Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach operatorów: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl. Promocje dotyczą ofert z routerami (mobilnymi lub stacjonarnymi) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Cyfrowego Polsatu i Plusa. W ramach dostępnej od 26 stycznia promocji klienci, którzy skorzystają z oferty na pakiet 50 GB za 49,99 zł/mies., otrzymają:
– aż 6 miesięcy bez opłat na start;
– router stacjonarny Huawei B315 i inne sprzęty na raty lub w czynszu;
– dostęp do serwisu HBO GO w atrakcyjnej cenie;
– dostęp do pakietów IPLI – IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI przez pierwsze 2 miesiące bez opłat.
Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu jest obecnie dostępny dla 99% mieszkańców Polski. Internet LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40% populacji naszego kraju, co oznacza, że z tej najnowszej technologii może już korzystać ponad 15,370 milionów Polaków. Więcej informacji na www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl
Regulamin propozycji tutaj

źródło: Plus / Cyfrowy Polsat