Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limitów !

Nowa oferta JA+ Na Kartę – prostota z usługami bez limitów !  Plus odświeża swoją główną ofertę prepaid. Od środy 29 marca JA+ Na Kartę to trzy pakiety usług do wyboru za 20, 25 i 29 zł, a w każdym z nich rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. To również usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł oraz możliwość korzystania z Internetu w technologii LTE. W najwyższym pakiecie także darmowa transmisja danych w ramach Facebooka oraz IPLA w prezencie na 30 dni.
Teraz JA+ Na Kartę, to:
– oferta z trzema pakietami usług do wyboru,
– nowe i tańsze pakiety usług za 20, 25 i 29 zł na 30 dni,
– rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
– rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo w każdym pakiecie,
– Facebook za darmo w pakiecie za 29 zł,
– IPLA w prezencie w najwyższym pakiecie,
– usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
– szybki Internet LTE Plus,
– dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety.
Nowa oferta to usługi bez limitu z pakietami internetowymi:
1) Pakiet za 29 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, darmowy transfer danych w ramach Facebooka, pakiet internetowy 6 GB, pakiet IPLA w prezencie.
2) Pakiet za 25 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo  oraz pakiet internetowy 2 GB.
3) Najtańszy zestaw za 20 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu na komórki i w numery stacjonarne oraz rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo.
Przenoszący numer do JA+ Na Kartę otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 14,50 zł można mieć bez limitu rozmowy, SMS-y i MMS-y, darmowy transfer danych w ramach Facebooka i pakiet internetowy 6 GB
ulotka, związana z ofertą

źródło: Plus