2x więcej GB, czyli kolejne HAPPY DAYS w e-sklepie Plusa

2x więcej GB, czyli kolejne HAPPY DAYS w e-sklepie Plusa. Znów HAPPY DAYS w e-sklepie i aż 100 GB, w abonamencie za 49,99 zł. Oferta jest dostępna wyłącznie na www.plus.pl i można z niej skorzystać do 22 maja br. Ruszyła kolejna promocja w Sklepie Internetowym Plusa, w której można mieć Internet z dwa razy większym pakietem podstawowym, czyli 100 GB w abonamencie za 49,99 zł. Dotyczy ona ofert internetowych i umów, zawieranych na 24 miesiące z routerem lub tabletem na raty.
Klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają:
1. podwojony podstawowy pakiet danych – aż 100 GB za 49,99 zł/mies.,
2. LTE bez limitu danych w cenie abonamentu,
3. dostęp do rozrywki przez pierwsze dwa miesiące bez opłat:
– pakiety serwisu IPLA: IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI, HBO GO.
Sprzęty oferowane w promocji to:
– router domowy Huawei B315s LTE, pozwalający na pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i zapewniający dostęp do Internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie.
– tablet Huawei MediaPad T3 8″, z systemem operacyjnym Android 7.0, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.
Internet LTE Plusa jest dostępny dla 99% mieszkańców Polski. Internet LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40% populacji naszego kraju, co oznacza, że z tej najnowszej technologii może już korzystać ponad 15,370 milionów Polaków. Więcej informacji na www.plus.pl i regulaminach promocji

źródło: Plus