Więcej internetu także w abonamencie w Red Bull MOBILE (Rzecznik koryguje)

Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play poinformował na blogu: “Więcej internetu także w abonamencie w Red Bull MOBILE. Ledwo dwa tygodnie temu informowaliśmy, że w Red Bull MOBILE Energy na Kartę będziecie mieć większe pakiety danych za doładowanie a dzisiaj pora na kolejną dobrą nowinę. Od jutra, 1 czerwca, w abonamencie RBM Energy tylko SIM dajemy więcej:
8 GB -> 10 GB. To zawsze 2 GB więcej, z którymi możecie śmigać na swoim smartfonie. W związku z tym oferta za 29 zł stała się jeszcze lepsza – w ramach przypomnienia:
– nielimitowane rozmowy na komórkowe
– nielimitowane rozmowy na stacjonarne
– nielimitowane SMSy
– nielimitowane MMSy
– pakiet 10 GB
– umowa na czas nieokreślony
Dostępne w sklepie internetowym na redbullmobile.pl “

[ czas pokazał, że cytowany wyżej wpis na blogu Rzecznika Prasowego Play okazał się medialną wpadką operatora. Marcin Gruszka ratuje sytuację tymi oto słowami: ” mogliście przeczytać przez moment wpis o Red Bull MOBILE. Tak jak w odNowa #nicnieprzepada tak i tutaj zamierzamy zwiększyć pakiet danych, natomiast w ostatniej chwili okazało się, że musimy przesunąć jego aktywację – oczekujcie zmiany w najbliższym czasie “. Na kanwie takiego tłumaczenia – komentarz wydaje się już zbędny – dop. red. ]

źródło: blogplay.pl