Startery z 10 GB od Virgin Mobile

Startery z 10 GB od Virgin Mobile. Virgin Mobile, największy wirtualny operator na polskim rynku, uatrakcyjnia swoją ofertę prepaid, dodając promocyjne 10 GB do każdego startera. Bezpłatna jest również dostawa kurierska, a operator nie wymaga żadnych opłat aktywacyjnych, aby rozpocząć korzystanie z usług. Promocja dotyczy wszystkich starterów w ofercie operatora zamawianych za pośrednictwem strony http://virginmobile.pl i dostępna jest zarówno dla osób zamawiających nową aktywację, jak i przenoszących numer od innego operatora. Po aktywacji karty SIM, na saldzie dostępny jest pakiet 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Korzystanie z pakietu nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Szczególnie interesujący jest fakt, że pakiet danych dostępny jest również na Darmowym Starterze. Oznacza to, że starter z 10 GB można otrzymać zupełnie bezpłatnie. Koszt karty SIM to 0 zł, dostawa kurierem z rejestracją numeru kosztuje 0 zł, a na starterze dostępny jest bezpłatny pakiet 10 GB. Dodatkowo każdy Darmowy Starter posiada 5 zł na saldzie do wykorzystania na kolejne usługi. Virgin Mobile proponuje trzy sposoby na wykorzystanie Darmowego Startera:
– Sposób 1: zamawiasz bezpłatny starter i cieszysz się z 10 GB netu na wakacje, zyskujesz 10 GB za 0 zł,
– Sposób 2: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz go za 5 zł i uruchamiasz #WAKACYJNY_WYPAS, zyskujesz łącznie 20 GB za 5 zł,
– Sposób 3: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz konto za 25 zł i uruchamiasz #BEZLIMITU, zyskujesz 30 GB oraz minuty i SMS-y bez limitu za 25 zł.
Paczka 10 GB dodawana jest również do starterów zamawianych z pakietami 3w1 (#PEŁENLUZ, BEZLIMITU etc.) i z pakietem Freemium (30 minut, 30 SMS, 300 MB za 0 zł). Reasumując: Klienci nabywający nowe numery lub przenoszący numer do Virgin Mobile za pośrednictwem strony: http://virginmobile.pl dostają bezpłatne 10 GB ważne 30 dni od momentu aktywacji karty SIM.
Promocja jest dostępna od 03 sierpnia 2017.
Regulamin promocji „10 GB gratis” tutaj

źródło: Virgin Mobile