Gdziekolwiek mieszkasz, korzystaj z nielimitowanego Internetu domowego od T‑Mobile

Gdziekolwiek mieszkasz, korzystaj z nielimitowanego Internetu domowego od T‑Mobile. Teraz możesz ! T‑Mobile 1 – INTERNET DOMOWY to najnowsza propozycja Operatora, która dostępna będzie w sprzedaży już od jutra, 13. września br. Superłatwa instalacja, 30-dniowy okres próbny i nielimitowany Internet już od 45 zł miesięcznie. Wg danych Komisji Europejskiej, Polska jest trzecim od końca krajem Wspólnoty w rankingu dostępu do stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. Ciągle niewystarczająco rozwinięta infrastruktura stacjonarna jest jedną z głównych przyczyn dla której dostęp mobilny wygrywa dziś nie tylko w zakresie obszaru działania ale także liczby użytkowników. Wiele gospodarstw domowych dziś nie jest w zasięgu żadnej infrastruktury stacjonarnej, a 1/3 tych korzystających ma łącza o przepustowości poniżej 10 Mb/s. Dlatego T‑Mobile wprowadza do swojego portfolio nową propozycję mobilnego internetu domowego. „Dziś T‑Mobile nie tylko przedstawia nową, ciekawą ofertę, ale stawia kolejny duży krok w realizacji strategii bycia operatorem zintegrowanym i świadczenia konwergentnych usług” – mówi Andreas Maierhofer, Prezes T‑Mobile Polska. “Przez lata inwestowaliśmy w naszą sieć, przygotowując się na gigantyczny wzrost konsumpcji danych, którego nie da się zaspokoić tylko poprzez infrastrukturę stacjonarną. Jesteśmy gotowi jak nikt inny odpowiedzieć na to zapotrzebowanie już dzisiaj, oferując stabilny i niezawodny dostęp do internetu dla każdego domu” – dodaje Maierhofer
Czytaj dalej …

Polecamy również testy dostępności i jakości usług w salonach sprzedaży operatorów w Jeleniej Górze. Możliwość pokazania technologii podczas zakupu w dużej mierze implikuje to, czy klient produkt zakupi, czy odejdzie do konkurencji:
1. testy w jeleniogórskim Tesco – tutaj
2. testy w kompleksie handlowym galeria “Nowy Rynek” – tutaj
3. testy w kompleksie handlowym “Galeria Sudecka” – tutaj

Przy okazji tak wielkiej reklamy dostępności usługi “wszędzie” pytamy T-Mobile, kiedy operator, bez chowania głowy w piasek będzie mógł zaoferować testy wspomnianej oferty potencjalnym klientom powiatu kamiennogórskiego na Dolnym Śląsku ( np. Uniemyśl, Okrzeszyn, a nawet w Krzeszowie, który masowo odwiedzają pielgrzymi z całego świata  ), czy klientom z powiatu nyskiego na Opolszczyźnie, np.: Lubiatów k. Paczkowa, Grądy, czy Dziewiętlice ? Kiedy sygnał operatora dotrze do miejscowości: Niwnice, Kotliska, czy Wolbromów w powiecie lwóweckim, miejscowości: Ocice, Gościszów, Bożejowice, Ustronie, Żeliszów w powiecie bolesławieckim na Dolnym Śląsku, czy pojawi się w turystycznym i historycznym Wąchocku w województwie świętokrzyskim ? Wreszcie co z pokryciem wewnątrz budynków niemal połowy powiatowego miasta Lwówek Śląski ? Kiedy z ofert T-Mobile wewnątrz budynków będą mogli korzystać mieszkańcy Jeleniej Góry przy ul. Noskowskiego, czy Elsnera na największym osiedlu Zabobrze ? Oczywiście, to tylko przykłady rażących braków. Reasumując, zanim zaczniemy szafować wielkimi hasłami – warto przystanąć nad tym, jaki to może przynieść wizerunkowy skutek !

źródło: T-Mobile / wł