Twist i Halo Mini 2 – nowe klasyki myPhone idealne dla niej i dla niego

Twist i Halo Mini 2 – nowe klasyki myPhone idealne dla niej i dla niego. Firma myPhone, polski producent urządzeń mobilnych, wprowadziła do oferty dwa nowe, klasyczne telefony: Twist i Halo Mini 2. Pierwszy z nich to niewielki, czarujący model z klapką i aparatem fotograficznym, adresowany do kobiet, natomiast drugi, to stylowy klawiszowiec, który jest niezastąpiony w biznesie i świetnie sprawdza się jako telefon domowy, dzięki prostej obsłudze i stacji ładującej. Premiera duetu już dziś ! Klasyczne telefony komórkowe wciąż stanowią dobre rozwiązanie dla osób, szukających urządzeń ułatwiających kontakt, a nawet prowadzenie własnego biznesu. A to wszystko za sprawą funkcji gwarantujących prostą obsługę, długie działanie na jednym ładowaniu oraz niezawodność, którą charakteryzują się modele z klawiaturą. Nowe telefony Twist i Halo Mini 2 firmy myPhone także powinny wpisać się w gusta osób szukających prostych, a zarazem komfortowych rozwiązań w stylowej formie. myPhone Twist, to niewielkich rozmiarów model wyróżniający się obłymi kształtami i eleganckim designem, a wszystko to za sprawą funkcjonalnej klapki, dzięki której możliwe jest szybkie odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Telefon posiada aparat VGA, pozwalający uwiecznić wspólne chwile ze znajomymi i treści warte zapamiętania. Komfortową obsługę telefonu zapewniają ekran 1.77 cala, kolorowe, obrazkowe menu oraz klawisze, dzięki którym wybieranie numerów, nawiązywanie rozmów oraz pisanie smsów jest bardzo wygodne. Działanie Twista wspiera litowo-polimerowa bateria o mocy 600 mAh, gwarantująca do 6 dni działania telefonu w trybie czuwania lub 200 minut ciągłych rozmów. Model posiada również czytnik kart pamięci do 32 GB, latarkę, radio FM oraz funkcjonalny przycisk SOS (jedno kliknięcie pozwala wysłać alarmowy sms lub wykonać połączenie do wcześniej zaprogramowanego numeru). Telefon w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i czarnej, dostępny jest w cenie 99,00 złotych.
Kolejna nowość – Halo Mini 2 – jest idealna tak do domu, jak i do biura. Podobnie jak Twist posiada czytelny wyświetlacz 1.77 cala oraz kolorowe i intuicyjne menu z dużą czcionką. Wygodną klawiaturę wzbogacono o trzy klawisze, którym można przypisać numery do szybkiego wybierania połączenia. Istotnym dodatkiem, zwiększającym funkcjonalność modelu jest baza ładująca, dzięki której ładowarka i dodatkowe kable nie są potrzebne, aby naładować telefon. Teraz wystarczy umieścić go w stacji. W efekcie Halo Mini 2 z powodzeniem sprawdzi się w biurze i w domu, jako telefon stacjonarny, który w każdej sytuacji można zabrać ze sobą. Telefon posiada baterię litowo-polimerową o mocy 800 mAh, zapewniającą nawet do 8-10 dni działania telefonu w trybie czuwania lub 250 minut ciągłych rozmów. Model posiada dodatkowo przycisk SOS, latarkę i radio FM. W ofercie dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna, w cenie 89,00 złotych.
Modele można nabyć w sklepie internetowym producenta i u wybranych partnerów od 15 września. Więcej informacji na www.myphone.pl

źródło: Myphone