Costa Coffee i Tidal w parze z Virgin Mobile

Costa Coffee i Tidal w parze z Virgin Mobile. Osoby zainteresowane ofertą na kartę w Virgin Mobile mogą liczyć na ciepłe przywitanie. Największy wirtualny operator w Polsce, we współpracy między innymi z Costa Coffee i Tidalem, przygotował ciekawe prezenty powitalne dla klientów zamawiających zestawy startowe i przenoszących numer do oferty na kartę. Wybór operatora, który zagwarantuje nam najbardziej korzystną i komfortową ofertę, to kluczowa decyzja. Virgin Mobile zdaje sobie sprawę z wyzwania, przed jakim stają klienci analizujący szeroki wachlarz ofert na rynku. To dlatego największy wirtualny operator chce docenić tych klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z jego oferty na kartę. Na nowych klientów Virgin Mobile czeka szeroka oferta bezpłatnych upominków.
Wśród nich znaleźć można między innymi:
a) Vouchery Costa Coffee – użytkownicy zamawiający nowe startery z pakietami #BEZLIMITU otrzymują dwa vouchery, które uprawniają do odebrania dwóch bezpłatnych kaw klasycznych (espresso, cappuccino, latte, etc.) w dowolnym rozmiarze we wszystkich kawiarniach Costa Coffee;
b) Dostęp do serwisu Tidal – użytkownicy przenoszący numer do dowolnej oferty na kartę mogą przez 90 dni korzystać z muzyki w serwisie Tidala zupełnie za darmo;
c) Nawigację Coyote – użytkownicy przenoszący numer do oferty na kartę mogą przez 6 miesięcy bezpłatnie korzystać z jednego z najlepszych systemów nawigacji na smartfony.
Wśród pozostałych zniżek i bonusów znajdują się również kody zniżkowe na przejazdy taksówkami mytaxi, czy prezerwatywy Skyn. Każdy użytkownik znajdzie dla siebie coś miłego, a pula bonusów jest stale aktualizowana.
Więcej o bonusach: https://virginmobile.pl/witaj-w-virgin
Więcej o promocji z Costa Coffee: https://virginmobile.pl/costacoffee

źródło: Virgin Mobile