iPhone X w Play – informacje

Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play informuje: ” Przypominam jeszcze raz – jutro (3.11), z samego rana ruszamy ze sprzedażą iPhone’ów X. Zapraszamy do salonu PLAY na Placu Konstytucji 6 w Warszawie. Będziemy czekać na Was od 7:00 z kawą i przekąskami, ciekawymi gośćmi i dobrym humorem. Sprzedaż rozpoczniemy punktualnie o 8:00. Tak, w salonie będzie też wersja „demo”, czyli wystawione na meblu urządzenie – będzie można zobaczyć na żywo i sprawdzić działanie „dziesiątki”. Jak wspomniałem wcześniej, iPhone’y X będziecie mogli kupić bez abonamentu, a z naszym starterem Play na Kartę. Dostaniecie je wtedy w cenach:
a) iPhone X 64 GB – 4979 zł
b) iPhone X 256 GB – 5729 zł
Ale naprawdę polecam Wam wybrać opcję z abonamentem. Przez jakiś czas iPhone’y X będziemy oferować tylko z dopłatą miesięczną 0 zł. Co to oznacza ? To, że macie abonament jak w wersji bez urządzenia* i do tego dobieracie telefon za cennikową kwotę. Nie będzie możliwości zakupu jak w przedsprzedaży, z dopłatą 200 zł i ceną na start 1079 zł. I tu naprawdę usiądźcie, bo nowe smartfony będziemy oferować TANIEJ niż ich cena rynkowa:
a) iPhone X 64 GB – 4829 zł
b) iPhone X 256 GB – 5499 zł
Z kolei przy ofertach dla Firm:
a) iPhone X 64 GB – 3919 zł netto
b) iPhone X 256 GB – 4469 zł netto
Wg nas to rozwiązanie bardzo fair i naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Jeśli macie ochotę na telefon w abonamencie z niższą opłatą na start to będziecie musieli jakiś czas poczekać. Od razu mówię uczciwie – wersji 256 GB jest mniej niż byśmy chcieli i obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Nie oznacza to, że musicie ustawiać się już teraz w kolejce 🙂 Nie marznijcie, przyjdźcie rano, kiedy to będziemy na Was czekać z kawą na rozgrzanie się 🙂 Przypominam też o naszym wydarzeniu na FB – dołączcie koniecznie !

*w przypadku Stanu Nielimitowanego jest to 45 zł miesięcznie przy przedłużeniu umowy lub przeniesieniu numeru “

źródło: blogplay.pl