10 GB na start od Virgin Mobile teraz dostępne także w punktach sprzedaży

10 GB na start od Virgin Mobile teraz dostępne także w punktach sprzedaży. Od listopada klienci Virgin mogą skorzystać z promocji “10 GB na start” także w punktach sprzedaży. Każdy, kto aktywuje starter z kwotą 5 zł otrzyma automatycznie 10 GB transferu danych na 30 dni. Dotychczas promocja dostępna była wyłącznie na starterach zamówionych za pośrednictwem strony internetowej. Teraz zostaje rozszerzona także na punkty sprzedaży. Każdy, kto zakupi w punkcie i aktywuje starter za kwotę 5 zł, otrzyma automatycznie 10 GB Internetu do wykorzystania przez 30 kolejnych dni. Pakiet aktywuje się automatycznie, a korzystanie z niego nie wiąże się żadną dodatkową opłatą. Zwiększająca się sieć punktów stacjonarnych Virgin Mobile sprawia, że klienci odwiedzają je coraz częściej. Zakup starterów z darmową paczką danych w punktach sprzedaży daje możliwość skorzystania z promocji tym klientom, którzy preferują tradycyjny sposób zakupu usług telekomunikacyjnych.
Podsumowując:
– Wybierz się do wybranego punktu sprzedaży Virgin Mobile. Lokalizacje punktów znajdziesz na stronie: https://virginmobile.pl/gdzie-nas-znajdziesz#
– Kup starter za 5 zł i aktywuj go wkładając kartę SIM do swojego telefonu i wykonując dowolne połączenie.
– Na koncie automatycznie dodanych zostanie dodane darmowe 10 GB Internetu, do wykorzystania przez 30 dni od momentu aktywacji.
Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. Regulamin promocji dostępny tutaj

źródło: Virgin Mobile