W T‑Mobile nowy rok przywitamy z większym pakietem danych

W T‑Mobile nowy rok przywitamy z większym pakietem danych. Wszyscy klienci T‑Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi bezpłatnymi pakietami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej. Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty dodatkowe za korzystanie z transmisji danych i MMS-ów po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu w UE. Wszyscy klienci T‑Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi bezpłatnymi pakietami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej. Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty dodatkowe za korzystanie z transmisji danych i MMS-ów po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu w UE. Od 1 stycznia 2018 roku klienci T‑Mobile, Heyah i tuBiedronka będą mogli korzystać z większych bezpłatnych pakietów danych w roamingu w Unii Europejskiej oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Oznacza to, że automatycznie każdy z klientów prywatnych i biznesowych, korzystający z Roam Like At Home, w swoim miesięcznym abonamencie otrzyma od T‑Mobile średnio o około 25%. więcej bezpłatnych MB na roaming w UE. Dotyczy to również klientów usług przedpłaconych i pakietów danych, które kupią po 1 stycznia 2018 roku.
Jednocześnie zmianie ulegają stawki opłaty dodatkowej za MMS i transmisję danych po wykorzystaniu bezpłatnych pakietów danych oraz w ramach stosowania Polityki Uczciwego Korzystania, w związku z tym dodatkowa opłata będzie wynosić:
– 0,25 złotych brutto za wysłanie 10 MMS-ów
– 31,06 złotych brutto za transfer 1 GB danych
Wprowadzane zmiany są związane z obniżeniem maksymalnej stawki hurtowej za transmisję 1 GB danych w Unii Europejskiej z 7,5 euro do 6 euro od 1 stycznia 2018 roku. Szczegółowe informacje o zmianach są dostępne na stronie www.t-mobile.pl w następujących dokumentach:
Cenniki dla klientów prywatnych
Cenniki dla klientów biznesowych
Cenniki dla klientów Heyah

źródło: T-Mobile