Bombkowe gigsy dla wszystkich od Virgin Mobile

Bombkowe gigsy dla wszystkich od Virgin Mobile. W grudniowej, świątecznej promocji, klienci sieci Virgin Mobile mogą aktywować dodatkowy, darmowy transfer danych. Użytkownicy abonamentu i ofert na kartę otrzymają 3 GB internetu. Z badań i obserwacji wynika, że Polacy, a w szczególności klienci Virgin Mobile kochają korzystać z Internetu. Tylko do września 2017 roku zużycie transferu danych wzrosło o 56%. Dlatego w tym roku sieć przygotowała dla każdego z nich bombkową promocję. W grudniu każdy klient, niezależnie czy korzysta z oferty na kartę czy jest w abonamencie może, aktywować dodatkowe, darmowe gigabajty danych.
Prezent dla każdego
Z promocji skorzystać może każdy klient sieci Virgin Mobile posiadający ofertę na kartę lub abonament. Po samodzielnej aktywacji otrzyma 3 GB dodatkowego transferu, który zostanie automatycznie przypisany do jego konta. Wyjątkiem są kliencie korzystający ze starej taryfy „Oferta 2012”, którzy po aktywacji otrzymają 1 GB danych.
Jak aktywować dodatkowe gigabajty ?
Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu *222*444# wpisując go w swoim telefonie. Liczba danych zostanie automatycznie przypisana w zależności od taryfy, jaką posiada klient. Promocja trwa od 1 do 31 grudnia i skorzystać z niej można tylko raz.
Regulaminy promocji w ofercie na kartę: tutaj
Regulamin promocji w ofercie na abonament: tutaj

źródło: Virgin Mobile