Zima z dodatkowym pakietem Internetu od Virgin Mobile

Zima z dodatkowym pakietem Internetu od Virgin Mobile. Zima zawitała już na dobre. Niezależnie czy spędzisz ją na stoku czy będziesz celebrować długie wieczory, zawsze przyda Ci się telefon z dostępem do szybkiego neta. Zapewni Ci go #ZIMOWE_GIGA, nowa oferta promocyjna od Virgin Mobile. Choć zima przyszła szybko, to klienci Virgin Mobile nie powinni się tym martwić. Dlaczego ? Już dziś każdy z nich może aktywować #ZIMOWE_GIGA – dodatkowy pakiet 10 GB szybkiej transmisji danych za 9 zł.
Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko. Ważność pakietu wynosi 30 dni i nie można aktywować więcej niż jednego w danym cyklu. Wyjątkiem są osoby korzystające z pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Tutaj ważność #ZIMOWE_GIGA wpisuje się w ważność tychże pakietów.
Jak aktywować pakiet ZIMOWE_GIGA ?
Aby aktywować pakiet należy użyć kodu *222*1# wpisując go w swoim telefonie. Pakiet pozostaje aktywny od momentu jego aktywacji do końca daty ważności. Stan zimowego giga pakietu można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#. Oferta obowiązuje od 6 grudnia 2017 do 28 lutego 2018. Regulaminy oferty dostępny tutaj

źródło: Virgin Mobile