Plus: Spotkaj się z gwiazdami polskiej siatkówki !

Spotkaj się z gwiazdami polskiej siatkówki ! Plus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki, zaprasza na spotkania z gwiazdami klubów siatkarskiej PlusLigi! Już w najbliższą środę w Galerii Pomorskiej odbędzie się spotkanie z siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz, a w czwartek w Galerii Rzeszów z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów! To wyjątkowa okazja dla fanów na dostanie pamiątkowych zdjęć i autografów gwiazd naszej ligi, a dodatkowo również na zdobycie piłek i siatkarskich klubowych koszulek. Oba spotkania rozpoczną się o godzinie 17.00 w Punktach Sprzedaży Plusa we wspomnianych galeriach handlowych.
Spotkaj się z siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz już w najbliższą środę !
W środę 20 grudnia 2017 r. o godz. 17.00, w Punkcie Sprzedaży Plusa w Galerii Pomorskiej (Bydgoszcz, ul. Fordońska 141) na kibiców będą czekać trener Jakub Bednaruk oraz siatkarze Metodi Ananiev, Paweł Gryc i Mateusz Sacharewicz.
Spotkaj się w czwartek z siatkarzami Asseco Resovii Rzeszów!
W czwartek 21 grudnia 2017 r. o godz. 17:00, w Punkcie Sprzedaży Plusa w Galerii Rzeszów (Rzeszów, al. Piłsudskiego 44) na kibiców będą czekać Jakub Jarosz, Mateusz Masłowski oraz Aleksander Śliwka. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania z gwiazdami polskiej siatkówki w Bydgoszczy i Rzeszowie !

źródło: Plus