Aplikacje z pakietu Office 365 dostępne na urządzeniach mobilnych mPTech

Aplikacje z pakietu Office 365 dostępne na urządzeniach mobilnych mPTech. mPTech został partnerem Microsoft w Polsce i będzie udostępniał na swoich smartfonach i tabletach z Androidem preinstalowane aplikacje z pakietu Office 365. Co to oznacza dla Klientów? Od teraz każdy kto zakupi urządzenie polskiego producenta będzie miał stały dostęp do dokumentów Word, PowerPoint lub Excel oraz poczty i kalendarzy w Outlooku, zupełnie za darmo. Praca w podróży, tworzenie i podgląd plików na smartfonie, wprowadzanie edycji z innymi użytkownikami jednocześnie – te i inne czynności wykorzystujące programy pakietu Office staną się łatwiejsze na urządzeniach firmy mPTech (myPhone, Hammer). Teraz bowiem pakiet Office 365 na sprzęcie sygnowanym logo marek spółki będzie preinstalowany, a to oznacza, że użytkownik nie musi samodzielnie instalować programów w nowo zakupionych telefonach.
Korzystaj z Office gdziekolwiek jesteś
Na urządzeniach mPTech zainstalowane będą przydatne i bardzo ważne dla użytkowników programy: Word, Excel, PowerPoint oraz Skype, OneDrive i Outlook. Z kolei na urządzeniach z ograniczoną pamięcią dostępne będą subaplikacje w postaci ikony programu z linkiem do jego pobrania ze Sklepu Play (można je pobrać w dowolnym miejscu i czasie, wystarczy mieć jedynie dostęp do Internetu i przewidziane miejsce w pamięci). Znane dotychczas z wersji desktopowych programy w swej mobilnej wersji są darmowe. Atrakcyjnym udogodnieniem jest fakt, że dostęp do danych plików będzie możliwy też z innych urządzeń: komputera lub laptopa, ponieważ są one przechowywane w chmurze. Za pomocą Office 365 można samodzielnie lub wspólnie z innymi redagować i edytować dokumenty. Można też udostępnić wersję danego pliku z komentarzami różnych użytkowników, a przy okazji uniknąć konfliktów wersji. Aplikacje z pakietu Office 365 są preinstalowane na urządzeniach: myPhone City, myPhone Power, myPhone City XL, myPhone Fun LTE, myPhone Q-Smart III Plus, HAMMER Axe Pro, HAMMER Blade, HAMMER Energy, HAMMER Active, HAMMER Iron 2, HAMMER Bolt i nowszych, wprowadzanych do sprzedaży w przyszłości.
Korzystaj z Office na smartfonie i PC
Aktualnie, mPTech do opakowań ze smartfonami dołącza kupony promocyjne na zakup pakietu Office 365 Personal (licencja na 12 miesięcy) w promocyjnej cenie 179 zł zamiast 299 zł. Taki pakiet można zainstalować na urządzeniach domowych – komputerach PC lub Mac oraz uaktywnić jeszcze więcej funkcji na urządzeniach mobilnych. Dzięki licencji użytkownik uzyskuje także 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive, na której może przechowywać swoje pliki, zdjęcia, muzykę czy filmy. Pozostałe sprzęty mPTech mają szansę otrzymać dostęp do pakietu wraz z aktualizacją systemu Android, która będzie udostępniana w trybie OTA.
Więcej na: www.myphone.pl

źródło: MPTech ( dawniej MyPhone )