Rękawiczki do smartfona w nowej promocji Plusa dla klientów usług prepaid i mix !

Rękawiczki do smartfona w nowej promocji Plusa dla klientów usług prepaid i mix ! Rękawiczki do smartfona, to kolejny prezent Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. Z nowej promocji można korzystać już od dziś, wystarczy tylko wysyłać na numer 80505 bezpłatnego SMS-a o treści REKAWICZKI, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 40 zł.
Mechanizm promocji jest bardzo prosty:
– pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści REKAWICZKI na numer 80505,
– następnie trzeba doładować online swoje konto za minimum 40 zł,
– w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny.
Aby odebrać prezent w postaci rękawiczek do smartfona należy wejść na stronę www.rekawiczkidosmartfona.pl i wybrać rękawiczki, a po przekierowaniu do sklepu Internetowego Soxo, dokonać zakupu poprzez podanie kodu promocyjnego. Uczestnik Promocji nie ponosi kosztów przesyłki.
Zasilenie konta za minimum 40 zł należy dokonać na:
– www.doladuj.plus.pl
– www.doladujplushbezlimitu.pl
– www.doladuj.plus.pl,
-www.facebook.com/plus,
– www.bm.pl,
-www.doladowania.pl,
-www.doladowania.payu.pl,
-www.agadka24.pl,
-www.tutajdoladuj.pl,
-www.mpay.pl
lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, BGŻ BNP Paribas, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store. Promocja „Rękawiczki do smartfona” trwa od 15 stycznia do 28 lutego 2018 r. lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednych rękawiczek. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 marca 2018 r. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji oraz na internetowej www.rekawiczkidosmartfona.pl

źródło: Plus