Nowe, proste i dostępne dla każdego plany taryfowe Plusa

Nowe oferty Plusa, czyli prostota i elastyczność ! W Plusie oferty zmieniają się pod hasłem prostoty i elastyczności. W każdej ofercie są jasne i przejrzyste zasady – wszystko bez limitu, a do tego Internet. Teraz wybór jest prosty, a Klient może elastycznie tworzyć ofertę, z której korzysta.
Nowa oferta
Od 14 lutego Plus zmienia wszystkie rodzaje swoich ofert, do zawarcia których konieczne jest podpisanie umowy: abonament indywidualny, mix, SOHO, Internet oraz Internet dla firm. Nowa oferta to spójne zasady we wszystkich segmentach ofertowych:
– proste taryfy,
– takie same poziomy abonamentu,
– identyczna oferta we wszystkich kanałach sprzedaży,
– roaming w UE dostępny w każdym poziomie zobowiązania ofert głosowych
Nowa oferta Plusa, to przede wszystkim proste taryfy oraz elastyczność. Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i Internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50% taniej – mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Plusie i Cyfrowym Polsacie. – To wyjątkowo prosta i zarazem komfortowa propozycja, w której jest praktycznie wszystko, czego potrzebują klienci
informacja prasowa
graficzna prezentacja ofert

Materiały powiązane:
przetarg z 2007 r. na częstotliwości z zakresu 1800 MHz unieważniony
Plus rozpoczyna budowę stacji w dolnośląskim Leszczyńcu
jeleniogórskie stacje z grupy telekomunikacyjnej Zygmunta Solorza wraz z technologiami
Play informuje o inwestycjach w 2017 i 2018 roku
koniec LTE800 w grupie Zygmunta Solorza
jak wyglądają plany inwestycyjne sieci komórkowych ?
sygnał Orange na trasie Kłodzko-Korfantów

źródło: Plus / CP