Active Cam 2 oraz wideorejestrator samochodowy – Road Trip 2 od 26 lutego w Biedronce

Dwie nowe kamery Hykker od poniedziałku w Biedronce. W najbliższy poniedziałek, 26 lutego w ofercie Biedronki dostępne będą dwie nowoczesne kamery: sportowa – Active Cam 2 oraz wideorejestrator samochodowy – Road Trip 2. Pierwsza z nich, to doskonała pozycja dla wszystkich aktywnych, którzy pragną uwiecznić swoje wyczyny i dokonania. Z kolei za pomocą kamery samochodowej zarejestrujemy obraz z przejechanych tras, co może być przydatne w różnych sytuacjach drogowych. Produkty marki Hykker posiadają certyfikat TÜV Rheinland i dostępne będą w tej samej cenie 69,90 zł. Kamera sportowa Hykker Active Cam 2 została stworzona dla wszystkich aktywnych osób i tych, którzy szukają urządzenia smart do rejestrowania wideo na co dzień. Zapewnia mnóstwo frajdy i pozwala ponownie przeżyć utrwalone momenty, poczuć towarzyszące im emocje. Z powodzeniem sprawdzi się w sytuacjach, w których trudno byłoby uczestniczyć fotografowi lub w takich, gdzie samodzielne nagrywanie nie byłoby możliwe. W efekcie kamera uwieczni nasz zjazd na nartach, jazdę na rowerze czy inne aktywności z wyjątkowej perspektywy. Udokumentuje postępy sportowe oraz zawody zarówno w ekstremalnych, jak i codziennych warunkach. Kamera Hykker Active Cam 2 z 2-calowym wyświetlaczem jest poręczna i łatwa w obsłudze. Aby ją uruchomić wystarczy kliknąć jeden przycisk. Dostarcza obraz w rozdzielczości HD – 720p. Została wyposażona w szerokokątny obiektyw utrwalający o wiele więcej szczegółów niż tradycyjne kamery oraz mikrofon i głośnik, dzięki czemu nagrywa dźwięk. Kamerze niestraszne są zmienne warunki atmosferyczne ponieważ zabezpieczona jest przezroczystą, wodoszczelną obudową odporną na wodę (obudowa z certyfikatem IPX8 jest w zestawie). Wmontowany w urządzenie slot microSD pozwala na swobodne korzystanie z kart pamięci o pojemności do 32GB umożliwiających zapis jeszcze większej ilości filmów. Z kolei wbudowany, wymienny akumulator o pojemności 500 mAh pozwala pracować urządzeniu do 3 godzin i ładowany jest poprzez gniazdo microUSB. Produkt oferowany będzie wraz z wodoodporną obudową i uchwytem mocującym w cenie 69,90 zł.
Drugim urządzeniem jest kamera samochodowa Hykker Road Trip 2 – sprawdzony wideorejestrator, który umożliwia nagrywanie obrazu z przejechanych tras w rozdzielczości HD 720p. Urządzenie jest nieocenione zarówno podczas dłuższych podróży, jak i jazdy w mieście. Pozwala rejestrować przebytą drogę. Zapisane nagranie może być szczególnie przydatne w przypadku trudnych sytuacji na drodze. Kamera jest funkcjonalna i przydatna dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD 2,2”, na którym można wyświetlić utrwalony obraz oraz szerokokątnemu obiektywowi rejestrującemu o wiele więcej szczegółów niż tradycyjne kamery. Urządzenie jest wyposażone w G-sensor zapewniający stabilizację podczas przeciążeń i drgań. Dzięki temu zarejestrowany obraz pozostaje stabilny i czytelny nawet po trasie o wielu wybojach i nierównościach. Ponadto Hykker Road Trip 2 posiada funkcję nagrywania w pętli, a jego pamięć można w łatwy sposób powiększyć poprzez instalację karty microSD do 32 GB. Z kolei wbudowany czujnik ruchu pozwala na utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości, a diody IR wspomagają nagrywanie w nocy, dzięki czemu kamera sprawdza się o każdej porze. Produkt oferowany będzie wraz z uchwytem na szybę w cenie 69,90 zł.
Oba urządzenia posiadają znak jednostki certyfikującej TÜV Rheinland, która zbadała je pod kątem wytrzymałości, parametrów technicznych, funkcjonalności oraz poręczności. Kamera sportowa Hykker Active Cam 2 w cenie 69,90 zł oraz kamera samochodowa Hykker Road Trip 2, również oferowana za 69,90 zł, będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 26 lutego do 11 marca br. lub do wyczerpania zapasów
Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

źródło: Hykker ( MyPhone )