MWC w Barcelonie: myPhone i HAMMER prezentują smartfony 18:9

MWC w Barcelonie: myPhone i HAMMER prezentują smartfony 18:9. Przedstawiciele marek myPhone i HAMMER na rozpoczętych targach Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentowali swoje nowości. Wśród nich aż pięć nowych modeli – wszystkie z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9, w tym też działające pod kontrolą systemu Android Oreo !
Nowości z ekranem 18:9
Modele z ekranami 18:9 mają tworzyć odrębną kategorię smartfonów typu fullscreen – z ekranami zajmującymi możliwie największą powierzchnię telefonu. Jednocześnie wzbogacą każdą z popularnych linii produktowych brandów: myPhone Pocket 18×9 – budżetową i kieszonkową linię Pocket, FUN 18×9 linię dla młodzieży, a Prime 18×9 i Prime 18×9 LTE z Androidem Oreo dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Przedstawiono również pancerny model HAMMER Energy 18×9, także z Androidem Oreo. – Smartfony z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9 to najbliższa przyszłość. Zapewniają znacznie bardziej funkcjonalną przestrzeń roboczą, dzięki czemu korzystanie z aplikacji, czytanie dokumentów czy przeglądanie internetu jest o wiele bardziej wygodne. Co więcej, podłużne smartfony lepiej leżą w dłoni, prezentują się lepiej i robią większe wrażenie – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor Sprzedaży w mPTech. – Dzięki zastosowaniu ekranów 18:9 modele o nawet niewielkich gabarytach mogą mieć większy wyświetlacz niż duże smartfony z ekranami w klasycznych proporcjach. Przykładowo nowy myPhone Pocket 18×9 z 5-calowym ekranem ma właściwie niemal takie same wymiary jak myPhone Pocket z klasycznym ekranem 4,5 cala – dodaje Piotr Spychalski. Wszystkie przedstawione w Barcelonie modele mają trafić do sprzedaży jeszcze w czerwcu-lipcu br. Co ciekawe, myPhone FUN 18×9 ma być dostępny z systemem Android Oreo Go Edition i może być jednym z pierwszych smartfonów z tym softem na polskim rynku. Producent ma w planach również projekty specjalne i modele z LTE w obu liniach Pocket i FUN.
Oryginalne klasyki i nowa marka tabletów
Firma wciąż rozwija ofertę telefonów klasycznych. Nie bez powodu – myPhone rozpoczynał działalność i zasłynął w Polsce właśnie dzięki wprowadzeniu prostych i wygodnych słuchawek z DualSim. Zresztą użytkowników klasycznych komórek nie brakuje, a te zaprezentowane na targach – myPhone 7300 oraz myPhone Halo S – są oryginalne i mają wiele zalet. Pierwszy z nich to elegancki telefon o prostej konstrukcji z dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1200 mAh, który dostępny w sprzedaży będzie chwilę po targach. Z kolei drugi to wyjątkowy klasyk z rozsuwaną obudową i stacją ładującą, dużym ekranem 2,8 cala i baterią 1000 mAh. Pokazano również tablety pod nową marką SmartView, a dokładnie trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości, z modemami 3G i LTE: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.
O parametrach poszczególnych urządzeń będziemy jeszcze informować.
Targi MWC w Barcelonie potrwają do 1 marca.

myPhone, to znana polska marka telefonów i smartfonów funkcjonująca na rynku od 10 lat, krajowy lider telefonów komórkowych dla seniorów oraz smartfonów do 100 €. HAMMER, to krajowy lider wśród pancernych telefonów odpornych na wodę, pył i wstrząsy. W portfolio marki znajdują się zarówno modele z klasycznymi przyciskami jak i smartfony. myPhone oraz HAMMER w swoich smartfonach używają czystego Androida zapewniając największą efektywność systemu. Każde urządzenie podlega certyfikacji Google Mobile Services (GMS) zapewniającej bezpieczeństwo systemu przed złośliwym oprogramowaniem oraz zapewniającą oficjalny dostęp do pełnej funkcjonalności systemu. mPTech, właściciel marek, to wrocławska firma, partner Google, laureat nagrody European Android Awards 2017 przyznawanej przez Google tym, którzy dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy oraz ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu swoich produktów.
Więcej informacji na www.myphone.pl i www.hammeromania.pl

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )