MWC w Barcelonie: Nowe modele myPhone i HAMMER

MWC w Barcelonie: Nowe modele myPhone i HAMMER. Zdradzamy szczegóły. Przedstawiciele myPhone i HAMMER obecni na targach MWC w Barcelonie, tak jak inni mobilni giganci, zaprezentowali nowości z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9. Dziś przedstawiamy parametry poszczególnych modeli.
Przedstawiono pięć nowych smartfonów z popularnych serii obu marek. Wszystkie mają być dostępne w sprzedaży na przełomie czerwca i lipca br. Jak zapowiada producent – to nie jedyne modele, które wzbogacą ofertę myPhone i HAMMER w tym roku.
Poniżej opisy wybranych urządzeń.
1. myPhone Pocket 18×9, to zgrabny smartfon do podstawowych zadań z panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, który wspiera 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 2000 mAh. Model został wyposażony w podwójny aparat główny 5 Mpx+0,3 Mpx, aparat przedni, funkcję DualSIM oraz modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji. W planach producenta jest również model Pocket 18×9 LTE.
2. myPhone FUN 18×9 – to również model z pociągłym ekranem (rozdzielczość 5,4 cala). Posiada 4-rdzeniowy procesor, do tego baterię 2500 mAh oraz aparat główny 8 Mpx. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji oraz liczne funkcje przydatne na co dzień: latarkę, radio FM, odtwarzacz MP3. Według zapowiedzi producenta za jego pracę ma odpowiadać Android Oreo GO Edition i może to być pierwszy smartfon z tym systemem na polskim rynku. W planach także jest wersja z LTE.
3. myPhone Prime 18×9, to 5,5 calowy smartfon z ekranem HD IPS, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Model wyposażono w czytnik linii papilarnych, aparat główny 8 Mpx i przednią kamerę 5 Mpx, a także modem 3G i 2 GB pamięci RAM. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 3000 mAh. Bliźniacze urządzenie z LTE, czyli Prime 18×9 LTE, posiada z kolei aparat główny 13 Mpx, a jego płynne działanie wspiera najnowszy system Android 8.0 Oreo.
4. HAMMER Energy 18×9, to większy brat świetnie znanego i cieszącego się dużą popularnością modelu HAMMER Energy. Również jest pancerny i posiada dużą baterię 5000 mAh. Ma jednak 5,7-calowy ekran HD+ i 13 megapikselowy aparat główny, a także 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM dzięki czemu oferuje ponadprzeciętną szybkość i wydajność działania. Model wyposażony jest dodatkowo w czytnik linii papilarnych, NFC, funkcję szybkiego ładowania, powerbank oraz LTE. Pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo.
5. myPhone zaprezentował również dwa klasyki:
a) myPhone 7300 i
b) myPhone Halo S, typu slider, z rozsuwaną obudową (!), a także
c) tablety pod nową marką SmartView, a dokładnie trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.
Targi MWC w Barcelonie potrwają do 1 marca.

myPhone to znana polska marka telefonów i smartfonów funkcjonująca na rynku od 10 lat, krajowy lider telefonów komórkowych dla seniorów oraz smartfonów do 100 €. HAMMER, to krajowy lider wśród pancernych telefonów odpornych na wodę, pył i wstrząsy. W portfolio marki znajdują się zarówno modele z klasycznymi przyciskami jak i smartfony. myPhone oraz HAMMER w swoich smartfonach używają czystego Androida zapewniając największą efektywność systemu. Każde urządzenie podlega certyfikacji Google Mobile Services (GMS) zapewniającej bezpieczeństwo systemu przed złośliwym oprogramowaniem oraz zapewniającą oficjalny dostęp do pełnej funkcjonalności systemu. mPTech, właściciel marek, to wrocławska firma, partner Google, laureat nagrody European Android Awards 2017 przyznawanej przez Google tym, którzy dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy oraz ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu swoich produktów

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )