Nowa oferta na kartę w Plusie: Prosto na Kartę !

Prosto Na Kartę – nowa oferta prepaid dla klientów, którzy chcą płacić wyłącznie za to z czego korzystali ! Od 19 marca Plus wprowadza nową prostą ofertę na kartę. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach powszechnej dostępności usług bez limitu, nie korzystają z pakietów i chcą mieć swobodę doładowań bez przepadania środków na koncie. Prosto Na Kartę, to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu. Olbrzymia grupa użytkowników ofert na kartę nie włącza żadnych pakietów obniżających koszty i korzysta z bieżącego doładowania. Plus przygotował dla nich nową, prostą ofertę, dzięki której nie muszą już zaprzątać sobie głowy różnymi stawkami za usługi i pamiętać o regularnym zasilaniu konta. Od teraz stawka za wszystkie standardowe usługi jest jedna, a konto ważne rok.
Prosto Na Kartę w Plusie, to:
– Równa stawka 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej.
– Środki na koncie ważne przez rok po każdym doładowaniu.
Usługi dodatkowe:
– Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni – włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać.
– Pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni
Prosta Oferta to pełna kontrola kosztów i płatność wyłącznie za to, z czego się korzystało. Wszystkie środki z zasilenia konta pozostają do dyspozycji klienta i dzięki rocznej ważności konta nie przepadają przez minimum rok
Włączenie oferty następuje kodem, wpisanym na klawiaturze telefonu w postaci: *136*11*02# i zatwierdzenie go “zieloną słuchawką – zadzwoń”. Aktywacja jest bezpłatna
Ulotka z prezentacją tutaj

źródło: Plus