SmartView – dwa tablety nowej marki już w sprzedaży

SmartView – dwa tablety nowej marki już w sprzedaży. Dwa tablety o różnej specyfikacji i wielkości ekranów nowej marki SmartView, trafiły do sprzedaży. Odpowiada za nie firma mPTech, lepiej znana z brandów myPhone i HAMMER. Produkty z rodziny SmartView po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Modele tabletów 7 3G i 9,6 3G wspiera czysty, bezpieczny i certyfikowany przez Google system Android 7.0 Nougat, poza tym urządzenia różnią się parametrami, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. – Tablety świetnie sprawdzają się do przeglądania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki, a nawet czytania czy też zabawiania dzieci. Z powodzeniem mogą stanowić gadżet domowy, wykorzystywany do relaksu lub w pracy – jako narzędzie biurowe, nawigacja samochodowa bądź platforma do prezentacji oferty czy obiektów referencyjnych. Tablet w większości codziennych zadań i w rozrywce może zastąpić komputer – tłumaczy Mirka Bartmańska, Kierownik marketingu w firmie mPTech. SmartView 7 3G to poręczny tablet z mniejszym, 7-calowym ekranem (TFT, rozdzielczość 1024×600 px). Z tego względu świetnie sprawdzi się jako nawigacja samochodowa lub wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające także nawiązywanie połączeń telefonicznych oraz słuchanie muzyki. Tablet jest na tyle lekki i mały, że bez żadnych problemów zmieści się do torebki czy plecaka. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G, zapewniający dostęp do internetu i wszystkich aplikacji. Jego stabilne działanie, to zasługa czterordzeniowego procesora oraz 1-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Użytkownik ma możliwość przechowywania danych na dysku o pojemności 8 GB, który można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada akumulator 2400 mAh. Tablet 7 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 249 zł.

SmartView 9,6 3G, to tablet z bardzo dużym, przestronnym wyświetlaczem 9,6 cala (1280×800 px), dzięki któremu można w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu. Obraz wspiera technologia In-Plane Switching, więc użytkownik otrzymuje dużo szersze kąty widzenia w porównaniu z tradycyjnymi tabletami i możliwość wspólnego, wygodnego oglądania filmów ze znajomymi. Urządzenie wyróżnia się wyjątkową stylistyką i podwyższoną wytrzymałością ponieważ ma metalową obudowę. Jej wnętrze skrywa czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu jego praca jest stabilna. Ten model również jest wyposażony w 3G, dające dostęp do internetu, skrzynki e-mail i aplikacji. Do dyspozycji użytkowników na dysku jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB, dzięki karcie microSD. Tablet jest wyposażony w Dual SIM, GPS, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz głośnik 1W. Za jego długi czas pracy, bez konieczności ładowania odpowiada bateria 5000 mAh. Tablet 9,6 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 399 zł.

Oba tablety SmartView: 7 3G i 9,6 3G posiadają funkcję Express Charging, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilkanaście minut ładowania akumulatora, aby sprzęt działał nawet do kilku godzin. Tablety mogą też służyć jako power bank, co jest dodatkową zaletą. W zestawie załączone są również słuchawki. W przyszłości portfolio SmartView ma wzbogacić 8-calowy tablet z szybkim internetem LTE. Kategoria SmartView będzie rozszerzana o inne urządzenia, zapewniające rozrywkę, komunikację i ułatwienie codziennych zajęć
Więcej na temat urządzeń znajduje się na: http://www.myphone.pl/category/tablety/

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )