myPhone FUN LTE dostępny dla wszystkich !

myPhone FUN LTE dostępny dla wszystkich ! myPhone FUN LTE dotychczas był oferowany wyłącznie klientom T-Mobile. Teraz model, który jest kolejną generacją bestsellerowego smartfona FUN 5 – trafił do e-sklepu producenta. Oznacza to, że smartfon jest dostępny dla wszystkich. Startowi otwartej sprzedaży towarzyszy konkurs na profilu myPhone na Facebook.com, w którym można go wygrać. Co oferuje dotykowiec za 349 złotych?
FUN LTE jest jak nowe rozdanie w grze
myPhone FUN LTE, to 5-calowy smartfon, który wyróżnia elegancka obudowa slim. Dzięki optymalnemu rozmiarowi model jest poręczny i zapewnia odpowiedni obszar do korzystania z multimediów. Posiada ekran HD, który wspiera technologia In-Plane Switching zapewniająca oglądanie obrazu w bardzo dobrej jakości i przy zachowaniu pełnych kątów widzenia. Model jest wyposażony w dwa aparaty fotograficzne: główny 8 Mpx z funkcją HDR i autofocus oraz dodatkowy 5 Mpx do robienia selfie, dzięki którym utrwalimy najważniejsze momenty życia. Smartfon sprawi jeszcze większy fun dzięki LTE gwarantującemu stały i błyskawiczny dostęp do Internetu, a co za tym idzie także do rozrywki, informacji i portali społecznościowych. Model posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Za długi czas jego działania odpowiada akumulator o pojemności 2000 mAh. Jego stabilną pracę wspiera czterordzeniowy procesor MediaTek oraz 1 GB pamięci RAM. Smartfon działa pod kontrolą czystego, bezpiecznego i certyfikowanego przez Google systemu Android 7.0 Nougat.
myPhone FUN LTE dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 349 zł.
Jeszcze więcej emocji i wrażeń
KONKURS: Wygraj smartfon FUN LTE
Konkurs odbywa się na profilu myPhone na Facebook.com. Jego mechanizm jest bardzo prosty, a w celu wygrania modelu myPhone FUN LTE wystarczy pod postem z 29 marca napisać odpowiedź na pytanie: co na co dzień sprawia Ci najwięcej FUNu i dlaczego? Spośród wszystkich uczestników, którzy napiszą komentarz, jury wybierze autora najbardziej kreatywnej i ciekawej odpowiedzi.
Więcej informacji o produkcie na www.myphone.pl/product/myphone-fun-lte/, natomiast o konkursie na www.facebook.com/myPhone.Mobile/

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )