Samsung: Nowy smartfon w kilku prostych krokach

Nowy smartfon w kilku prostych krokach. Jeśli Twój stary smartfon czasy świetności ma już za sobą, warto rozejrzeć się za nowym modelem. Zwłaszcza teraz, gdy dostępne są wyjątkowo korzystne propozycje zakupu. Podpowiadamy jak, krok po kroku, skorzystać z wakacyjnych promocji sprzedażowych Samsung.
Odkup Samsung
Odkup Samsung, to promocja typu trade-in, czyli taka, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon. Z punktu widzenia klienta to proste i wygodne rozwiązanie, ponieważ stary smartfon można sprzedać nie wychodząc z domu. Za całą transakcję odsprzedaży odpowiada partner promocji firma As Good As New. Kluczowym benefitem tej oferty jest dodatkowy bonus finansowy od firmy Samsung, który zwiększa wycenę odsprzedawanego urządzenia, niezależnie od jego stanu.
Jakie urządzenia objęte są promocją Odkup ?
Czytaj dalej …

[ naszym zdaniem, akcja miałaby o wiele większe powodzenie, gdyby możliwość zwrotu gotówki bądź obniżenia opłaty za nabywany telefon istniała już w momencie jego zakupu, bez konieczności podejmowania przez nabywcę nowej słuchawki dodatkowej czynności. Oczywiście, akcja jest poniekąd również wizerunkowa, więc niekoniecznie producentowi zależy na tym, aby nabrała charakteru masowego. Stąd pewnie propozycja kierowana w tym właśnie wymiarze – dop. red. ]

źródło: Samsung