Oferty Netii w sieciach sprzedaży grupy Cyfrowy Polsat

Netia w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa. Usługi Netii z rabatem smartDOM dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa ! Już za 2 tygodnie, od 18 czerwca, usługi Netii będą dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa. Dzięki temu z usługami Netii będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce. Zyskają też klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli kupić usługi Netii z rabatem smartDOM. Na początku, w ramach pilotażu, będzie to możliwe w 181 punktach sprzedaży, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat.
Oferta Netii dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa
Grupa Cyfrowy Polsat konsekwentnie realizuje strategię rozwoju usług zintegrowanych dla domu, dołączając kolejne produkty. Tym razem są to usługi Netii, które klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli nabyć z rabatem smartDOM: szybki, stacjonarny dostęp do Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych, oraz działające na jego bazie usługi telewizyjne, jak również usługi telefonii stacjonarnej. Dostępne będą cztery warianty ofert Netii z rabatem smartDOM w różnych konfiguracjach:
– Internet stacjonarny, trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s.
– Internet stacjonarny + telewizja, trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD).
– Internet stacjonarny + telefon stacjonarny, oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu.
– Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny, do wyboru wszystkie powyższe usługi.
Rabat smartDOM 10 zł naliczany jest niezależnie od tego, czy klient wybierze jedną usługę, czy „paczkę usług”.
Również dla zupełnie nowych klientów
Oferta Netii, prezentowana w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie też dostępna dla nowych klientów, którzy nie posiadają usług w Grupie Cyfrowy Polsat. Każdy klient będzie mógł nabyć wspomniane wcześniej cztery warianty oferty Netii w abonamencie standardowym, czyli bez rabatu smartDOM
Czytaj dalej …

źródło: Plus / Cyfrowy Polsat