Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K

Wymień dekoder i oglądaj Mundial w jakości 4K. Za tydzień zaczynają się Mistrzostwa Świata. Piłkarscy kibice będą mogli obejrzeć Mundial w jakości 4K w Orange TV bez dodatkowych opłat. Dzięki współpracy z TVP i nc+ oraz światłowodowi od 14 czerwca kibice zobaczą wszystkie 64 spotkania w najwyższej jakości obrazu. Mecze będą transmitowane na kanałach TVP 4K i CANAL+ 4K Ultra HD. Warunkiem jest m.in. odpowiedni sprzęt – m.in. telewizor i dekoder umożliwiający oglądanie w najwyższej jakości. Klient Orange Światłowodu może bezpłatnie wymienić swój dekoder na dekoder 4K – Samsung ICU100. Bezpłatna wymiana dotyczy tych, którzy kupią Orange TV ze światłowodem lub przedłużają umowę (na 12 miesięcy lub 24 miesiące). W innym przypadku, np. w trakcie trwania umowy bez jej przedłużania opłata za wymianę wynosi jednorazowo 129 zł.
Jak to zrobić ?
Jest kilka sposobów. Można sprzęt wymienić bezpośrednio w Salonie Sprzedaży lub przez Infolinię. W tym drugim przypadku umowa i dekoder dotrze kurierem pod podany adres. Do nowego dekodera można wydzierżawić także dysk do nagrywania. Miłego kibicowania w jakości 4K!
Konkurs
Zapraszam do zabawy ! Zanim reprezentacja Polski wystąpi na Mundialu rozegra mecze towarzyskie. Pierwsza osoba, która dobrze obstawi wynik meczu Polska – Chile, który zostanie rozegrany jutro (8.06) dostanie ode mnie koszulkę piłkarską. Obstawiamy wyniki w komentarzu do jutra do godziny 20:00. Wyniki podam w poniedziałek po weekendzie

źródło: Orange