Halo Ukraina: w Plusie najlepsza oferta dla klientów ukraińskich !

Najlepsza oferta dla klientów ukraińskich ! Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy, mieszkających w Polsce. Teraz w Plus na Kartę za 25 zł miesięcznie znajdzie się wszystko czego potrzebują: duże pakiety internetowe, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger, najtańsza stawka połączeń do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell, usługi bez limitu w Polsce i do tego rok ważności konta.
Od 15 czerwca w Plus na Kartę można mieć:
a) Duże pakiety GB – po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie – Facebook i Messenger.
b) Bez Limitu – nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.
c) Długa ważność numeru – numer ważny rok bez doładowania.
d) Najtańszy kontakt z bliskimi na Ukrainie – 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell, to najniższa cena, oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.
Z oferty można skorzystać kupując każdy starter Plusa (oprócz Prosto na Kartę), w tym także specjalny starter w języku ukraińskim. By włączyć promocję “Taniej na Ukrainę” wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści 19 pod numer 80161. Pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiet usług bez limitu w Polsce. Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00, przez 7 dni w tygodniu, pod numerem 601102614. W ramach oferty “Taniej na Ukrainę” można też skorzystać z promocji “Poleć Plusa” i za polecenie oferty na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni
Regulamin:
–  treść Regulaminu

źródło: Plus