Wakacyjna, telewizyjna przygoda z Netią

Wakacyjna przygoda z Netią. Przed nami nasz ulubiony miesiąc – lipiec, który oznacza wakacje ! Z tej okazji odblokowaliśmy dla Was aż dziewięć różnorodnych tematycznie kanałów w naszej Telewizji Osobistej. W końcu mamy wakacje! 🙂 A to oznacza odpoczynek od codziennych obowiązków, beztroskę i pełen relaks. 🙂 Mamy pomysł, jak zagospodarować ten wolny czas. Od 29 czerwca do 31 lipca, każdy użytkownik Telewizji Osobistej Netii otrzyma dostęp do 10 wybranych kanałów wchodzących w skład pakietów: „Natura”, „Sport i Emocje”, „Sport i Emocje Plus”, „Muzyka”, „Styl Życia” oraz „Seriale”.
1. Natura: Kanał Da Vinci – kanał edukacyjny dla dzieci i młodzieży.
2. Sport i Emocje: Polsat Viasat Explore HD – kanał dedykowany mężczyznom, z bardzo szeroką ofertą programową oraz DTX HD – dla fanów prędkości oraz adrenaliny.
3. Sport i Emocje Plus: Motowizja HD – kanał przedstawiający legendy motoryzacji, klasyczne samochody, rajdy i wyścigi, a także tuning i drifty.
4. Muzyka: 4Fun.tv, 4Fun Dance, 4Fun Gold – czyli najlepsze muzyczne hity.
5. Styl życia: BBC Lifestyle HD – brytyjska stacja, dedykowana osobom, które szukają inspiracji w domu, rodzinie oraz życiu.
6. Nat Geo People HD: dla fanów prawdziwych ludzkich historii.
7. Seriale
Ponadto, w lipcowym oknie otwartym nadal dostępny będzie bezpłatnie kanał Comedy Central HD. Przygotujcie się na sporą dawkę śmiechu !

źródło: Netia